Wanderlei Silva uczyni swoją 50 walkę wyjątkową, organizując Sonnenowi lanie życia

24 Marzec 2017
0
Wanderlei Silva uczyni swoją 50 walkę wyjątkową, organizując Sonnenowi lanie życia
foto.: ufc.com

Czterdzieści dziewięć zawodowych walk to nie lada doświadczenie, na które Wanderlei Silva (35-12-1-1NC) poświęcił ponad 21 lat życia. Nic dziwnego, że Brazylijczyk zamierza świętować jubileuszową pięćdziesiątą batalię w sposób wyjątkowy, zapewniając swojemu rywalowi największe lanie w karierze.

Z nieskrywaną przyjemnością mogę Wam powiedzieć, że pojedynek na Bellator 180 jest już oficjalnie potwierdzony a przeciwnikiem będzie Chael Sonnen, dzięki czemu nasza rywalizacja wreszcie zostanie wyjaśniona. Mam 49 walk i bardzo chciałem zawalczyć po raz 50-ty. Bardziej jednak pragnąłem, żeby to on był moim przeciwnikiem. Miałem walczyć z CroCopem pod koniec zeszłego roku, ale nie zdołałem wrócić do zdrowia. Bardzo chciałem, żeby 50 pojedynek był właśnie z Sonnenem, tego dostałem i zamierzam go porządnie pobić.

Już teraz widać, że 180 gala Bellatora będzie jedną z najlepszych, jeżeli nie najlepszą jaką zorganizował amerykański nr 2. To będzie miał swój oddźwięk również na wypłatach dla jej uczestników:

Zwykle powtarzam, że mam najlepszą pracę na świecie, ponieważ zapewnię Sonnenowi krwawą bitwę na najsłynniejszej arenie świata i przełamię największą wypłatę jaka padła w moim sporcie. To wszystko tej samej nocy. Szalony pies powrócił!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o