44 tysiące sprzedanych biletów na KSW 39

13 Kwiecień 2017
44 tysiące sprzedanych biletów na KSW 39
W połowie lutego tego roku, KSW szumnie ogłosiło nowy rekord sprzedaży biletów w historii federacji, z 20 tysiącami wejściówek na Stadion Narodowy. 6 marca wyrównano europejski rekord, który ustaliło UFC w Szwecji, a już dzień później Konfrontacja przebiła go o tysiąc biletów. Na tym jednak nie koniec, bo jak poinformował Maciej Kawulski, majowe KSW 39 to już 44 tysiące sprzedanych krzeseł, czym przebili inny bokserski rekord.

Póki co, organizacja podtrzymuje, że zostaje przy odgórnym limicie około 50 tysięcy miejsc.

Tagi

Komentarze

 • moon

  Pewnie zbiorą 50 tysiecy. Mialem isc ale jak zobaczylem w rozpisce Popka, Burneike i Jurkowskiego to mi sie odechcialo.

  • vonski

   To podobnie jak mi 🙂

  • Zawodnik32

   Ale za to będzie Hardkorowo 😀

  • Mihauki

   Szacuję, że będą mieli komplet 50 tysięcy sprzedanych biletów pod koniec kwietnia, czyli miesiąc przed rozpoczęciem gali.

   • moon

    No i dobrze. Kumaci są w miarę wiec niech rozwijaja biznes 🙂

 • Lamikoboy

  Brawo KSW ! Należy się ogromny szacunek dla włodarzy, za to co zrobili. Nie ma co narzekać, na jedną freakową walkę, Mamy pozostałe 9 dosyć ciekawych. I nie zapominajcie, właśnie takie gale napędzają polskie MMA, takie gale przyciągają ludzi, sponsorów. Więc nie ma co narzekać, chyba, że wolicie jednak poziom PLMMA.

 • Paweł Łuszczak

  44K to nie pełny stadion. Póki co nie zachwycałbym się aż tak. KSW nie istniałoby, gdyby nie Polsat i pieniądze Solorza. Promocja wre, cała gala KSW38 dedykowana była pod Narodowy.

  • moon

   Pewnie bedzie 50 tysiecy. Po to sie robi 38 i wspolpracuje z polsatem zeby KSW istnialo. Kazdy ma swoj sposob na promocje swojego biznesu. Jednym wychodzi to lepiej drugim gorzej.

  • Lamikoboy

   co wy tak tak krytykujecie to KSW. Nie rozumiem tej nagonki. To właśnie min. dzięki Polsatowi i KSW możemy w Polsce oglądać MMA na dobrym poziomie. A co do pieniędzy Solorza, to on inwstuje w takie rzeczy, z których czerpie zyski 🙂 Wkurza mnie to narzekania, jedna z największych gal w historii światowego MMA pod względem widzów a tu ciągłe narzekanie, że to Popek, że to za pieniedze Solorza i inne bzdety. Nikt was nie zmusza do ogladania. Docencie to co macie.

 • Paweł Łuszczak

  Nie narzekamy, stwierdzamy fakty, to jest chyba różnica? Co mamy docenić, że 80% zawodników MMA jest na dopingu, jak twierdzi Juras? Kiedy to wielkie KSW wprowadzi testy antydopingowe? Może wówczas Kawulski się pochwali…

  • Zawodnik32

   Tutaj sie zgadzam. Zawodnicy walą co popadnie, dlatego w większości przypadków wygrywają ze swoimi rywalami z zagranicy (pretendentami), którzy się nie spodziewają walki z robotem tylko z człowiekiem.

  • Lamikoboy

   nie bądźcie śmieszni, wszedzie walą, jeszcze do niewdawna w UFC na potęgę,do czasu kiedy weszly nowe przepisy i zaostrzyli kontrole.Stwierdzam fakty, że sędziowanie na UFC jest gorsze niz na KSW, bo przechodzą takie wałki jak z Heldem, czy takie wtopy jak z Weidmanem. Na dodatek UFC robi sobie z ludzi jaja przepuszczając swojego mistrza grubaska, któy nei zrobil limitu. Drabinki do mistrzostwa nie ma w wielu kategoriach, bo pzede wszystkim wybieraja starcia czysto marketingowe i wiele wiele innnych, Ale zapomniałem, że są ludzie urodzeni tylko i wyłącznie do narzekania, taka ich natura i sukces rodzimej organizacji uwazaja za porażkę 😀

 • qdw

  Na walce Kliczko z Joshuą będzie 90 tysięcy ludzi, KSW to wygląda przy tym biednie.

 • Paweł Łuszczak

  Lamikoboy – to czekam w takim razie na ogłoszenie przez Kawulskiego obowiązkowych testów antydopingowych, może być za pośrednictwem twitter’a. To właśnie będzie największy sukces KSW.

  • moon

   Na razie są na etapie rozwoju federacj mimo długiego stażu ma rynku. Póki co trzeba stawiać na efektowne walki a nie czyste. Jak będą w miejscu UFC gdzie cały świat bedzie patrzył to wprowadza testy, na razie to show a nie sport.

 • Bolo78

  Wszyscy laduja w zawodowym MMA niestety (patrz Lesnar… Pletwal itp.) smutne ale prawdziwe. Ja sobie ogladam amatorskie MMA na poziomie regionalnym tu gdzie mieszkam i wiem ze chlopaki laduja co sie da… ogladam walki bokserskie i jest to samo na zawodach podmiejskich– nawet babki wala w silowni to kurwa jest juz smutne

  • Lamikoboy

   ale wszyscy walą czy to w UFC czy w boksie zawodowym. A jak ktoś ma słabego lekarza i nei wyliczy dobrze cyklu to wpada i później ból dupy, że odżywka zanieczyszczona czy cuś. Nie ma się co czepiać KSW.