PLMMA 73: Adam Niedźwiedź vs Paweł Trybała na gali w Ciechanowie

07 Kwiecień 2017
4
PLMMA 73: Adam Niedźwiedź vs Paweł Trybała na gali w Ciechanowie

Po mozolnych negocjacjach, wreszcie oficjalnie udało się dopiąć pojedynek Adama Niedźwiedzia z Pawłem Trybałą. Pojedynek ogłosiła telewizja Puls, która 20 maja będzie transmitowała galę PLMMA 73 z Ciechanowa. To nieoczekiwany zwrot akcji zarówno w kwestii samego zestawienia, jak i miejsca gali, bo przez długi czas nieoficjalnie mówiło się o Krakowie. Ostatecznie padło na województwo mazowieckie.

Niedźwiedź (3-2) już od dłuższego czasu boryka się z decyzją powrotu na zawodowy ring, bo w maju minie niemal dwa i pół roku od ostatniego pojedynku. Pod koniec zeszłego roku stoczył walkę grapplingową na przetarcie, która niejako zwiastowała zbliżający się „come back”. 23-latek poszedł w międzyczasie w zupełnie inną stronę, biorąc udział w telewizyjnym show „Top model”.

Tym samym czeka nas mocno medialny pojedynek, bo „Trybson” również ma swój telewizyjny epizod z mocno komercyjnego programu „Warsaw Shore”. Od tamtego czasu, dał się jednak pokazać jako zawodnik, który pięściami i ciężkim treningiem chce zapewnić byt powiększającej się rodzinie. Nie wiadomo jeszcze jaki będzie limit wagowy, bo zawodników dzieli jedna kategoria.

W oktagonie pojawią się również m.in.: Marian Ziółkowski, Marcin Naruszczka, Szymon Kołecki, Krzysztof Kułak, Michał Pasternak, Mateusz Piskorz, Karol Linowski, Mariusz Radziszewski, Wojciech Orłowski, Łukasz Klinger oraz wielu innych, w tym zawodnicy zza granicy. Oto, co o drugiej gali w TV Puls powiedział jej prezes, Dariusz Dąbski.

Przed TV Puls transmisja na żywo kolejnego sportowego widowiska federacji PLMMA. Poprzednia gala przyciągnęła przed ekrany telewizorów nie tylko fanów walk MMA, ale również widzów, którzy wcześniej nie interesowali się tą dyscypliną. Otrzymaliśmy masę pozytywnych komentarzy, co nas bardzo motywuje i potwierdza, jak wielki potencjał drzemie w tym sporcie. Wszyscy koncentrujemy się teraz na tym, aby po raz kolejny zapewnić widzom TV Puls sportowe emocje na najwyższym poziomie.

Swojej ekscytacji tytułowym zestawieniem, nie krył również Mirosław Okniński:

Obaj są pełnoprawnymi zawodnikami MMA. Adam na pewno ma większe umiejętności, ale Paweł po prostu ćwiczy krócej, za to charakterem mógłby obdzielić niejednego zawodnika.

Krótkie podsumowanie poprzedniej PLMMA 72.

 

 

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
PaulllaaaValdboohmachermoon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paulllaaa
Gość
Paulllaaa
Offline

Niedźwiedź pokazał się z jak najgorszej strony. Już w top model robił z siebie niewiadomo kogo. Czubek i tyle szkoda że trybson przegrał Ale na pewno jeszcze nie jedną walkę wygra.

Vald
Gość
Vald
Offline

Adam Niedźwiedź pokona tego błazna.

boohmacher
Gość
boohmacher
Offline

wiadomo w jakiej wadze ma sie odbyc ta walka?

moon
Gość
moon
Offline

Sędziuje Dzoana Krupa 🙂