Dana White: „Mayweather zarobi 100 mln $, a Conor 75 mln $”

20 Kwiecień 2017

Jeżeli wziąć pod uwagę prawidła show biznesu, emerytowany do niedawna Floyd Mayweather, może w tej chwili być tym, który bardziej potrzebuje Conora McGregora, ale gdy wziąć pod uwagę uwielbienie Irlandczyka do dolarów, potrzeby się równoważą. Być może dlatego podział finansów wyniesie dla zawodników prawie „fifty fifty”. Wg Dany White:

W tym wszystkim chodzi wyłącznie o pieniądze. Za kilka dni skupimy się na stronie Conora, a później zamknę się w towarzystwie teamu Mayweathera i zobaczymy co z tego wyjdzie. Wszystko zależy od tego jak sprzeda się ta walka, a jeżeli sprzeda się tak dobrze jak myślę, że może być, to Floyd zarobi 100 mln dolarów, a Conor 75 milionów.

Całkiem spory wzrost w porównaniu do początkowych 25 milionów dolarów, oferowanych dla Mayweathera. To potwierdza jedynie, że team boksera na pewno spróbuje wycisnąć z tej cytryny jeszcze więcej soku.

Komentarze

 • boohmacher

  Niezly przeskok Conora wzgledem tego co mial dotychczas w UFC. Ciekawe jaka droge wybierze po walce bokserskiej. Mysle ze UFC bedzie musialo mu mocno podniesc wyplate jezeli ma dalej bic sie dla nich w MMA.

  • Lamikoboy

   Conor ma procent z PPV, Także sama podstawa za bardzo go nie interesuje, bardziej te %.

 • moon

  Kompletny idiotyzm.

 • Bolo78

  Ale nie jarajcie sie tym cyrkiem bo nie warto , szkoda komentowac

 • Boruta

  Straszny wpierdol zbierze Conor, tak samo jak $ i przejdzie na emeryturę.