Jotko awansował na 9 pozycję w rankingu UFC, Błachowicz spadł z 12 na 14 miejsce

13 Kwiecień 2017
Jotko awansował na 9 pozycję w rankingu UFC, Błachowicz spadł z 12 na 14 miejsce
foto.: mmaju

Zmiany, zmiany, zmiany… Krzysztof Jotko (19-1) zanotował kolejny awans w drabince wagi średniej i to „bez wychodzenia z domu”. Polak jeszcze do niedawna był na miejscu 10, ale wydarzenia wewnątrz dywizji zagwarantowały skok o jedno oczko, czyli na nr 9. Krzysztof już niebawem stoczy bardzo ważny pojedynek, bo zmierzy się z doświadczonym Davem Branchem na największej rozpisce tego roku, czyli majowym UFC 212 w Dallas.

Niestety tego samego nie może powiedzieć Jan Błachowicz (19-7), który w sobotę przegrał swój czwarty pojedynek w UFC. Cieszyński książę nieustannie zmieniał pozycje, co tylko pokazuje nieprzewidywalność kategorii 205 funtów. Po porażce z Patrickiem Cumminsem, Jan spadł z 12 miejsca na miejsce 14.

Komentarze

 • Zawodnik32

  Teraz nie ma opcji. Weidman dla Krzycha !

 • Bolo78

  Krzychu sie fajnie rozwija az milo patrzec, tak powinno sie podchodzic do tego sportu jak sie walczy w UFC.Wszystkie te wyjazdy do Tajandii i sparingi w Stanach beda procentowac, dawaj Krzychu teraz zostala najblizsza walka , ktora moze byc najwazniejsza i zarazem najtrudniejsza w karierze.WAR Krzychu!!!!

 • moon

  To co wniosek z tego ze 14 bierze udzial w rankingu? 🙂

 • And

  Jotko zawalczy na UFC211 a nie 212