Kamila Porczyk w bojowym nastroju podczas ważenia GMC 11 (+wyniki)

21 Kwiecień 2017

Za nami oficjalne ważenie zawodników przed GMC 11. Tym razem bez ekscesów ze strony męskiej, za to swoją postawą nadrobiła Kamila Porczyk, która tradycyjnie skradła show podczas „twarzą w twarz” z Anitą Doganovą, gdy ta dotknęła pięścią jej podbródka. Swoje zadanie wypełnili również pozostali Polacy na karcie Jacek Adamczyk i Dawid Baziak, oraz uczestnik walki wieczoru Dawid Zawada. Niebawem temat uzupełnimy o pełne wyniki z wagi.

Walka wieczoru o pas wagi półśredniej: [PPV fite.tv]
77 kg: Andreas Stahl vs David Zawada

Karta główna: [PPV fite.tv]
77 kg: Ozan Aslaner vs Selim Agaev
70 kg: Mohammed Trabelsi vs Mert Özyildirim
56 kg: Anita Doganova vs Kamila Porczyk
84 kg: Tim Richter vs Daniel Dörrer
66 kg: Eugen Dell vs Ömer Solmaz
93 kg: Jacek Adamczyk vs Dawid Baziak
?? kg: Martin Langner vs Hatef Moeil
60 kg: Johanna Ropertz vs Mandy Böhm

Karta wstępna: [Facebook GMC MMA]
61 kg: Manuel Bilic vs Said Eidi
86 kg: Alexander Djukic vs Florian Kopiec
66 kg: Jarno Errens vs Giuseppe Correra
61 kg: Ajmal Sultani vs Guy Da Silva

Komentarze

 • Vald

  Kamila Porczyk, to świetna postać, utalentowana (mimo wieku) i bardzo znana. Po tej walce powinna wrócić do KSW i pokazać Lubońskiej, gdzie jej miejsce w szeregu.

 • Krzysztof K

  A ja mam nadzieję, że Pani Kamila dostanie porządny oklep! Co to za zachowanie ona jest sportowcem? Prawie jak Joanna J. ale prawie robi wielką różnicę. Mięśnie na nic się nie zdadzą ta kobieta nie ma talentu do mma napewno. Serce owszem ale beztalencie totalne i jeszcze to udawanie. Żenada!!!

  • W. Mrozowski

   Kamila powiedziała, że rywalka przyłożyła jej pięść do brody.

   • Krzysztof K

    Panie Wojciechu podziwiam profesjonalizm zawodowy. Za pierwszym razem nie przyłożyła jej pieści do twarzy. Było jak było nieważne. Pani Kamila zyskałaby gdyby zachowała się jak na zawodowca przystało a tak podwórko. Żeby to była walka okraszona jakimś wielkim „traszem” historia to co innego a tak wyszło jak wyszło.

    • W. Mrozowski

     Tia, miałem na myśli wyłącznie uderzenie w rękę a nie samo agresywne wejście.

  • Kristof

   Kris nie spinaj sie tak. Taki sport. Na wielu zawodnikow działa takie straszonko. Mistrzowie przegrywaja wielkie walki na ważeniu, patrz aldo mcgregor. Trzeba miec jaja zeby stanac na wazeniu, spojrzec przeciwnikowi w twarz i jeszcze odegrac jakąs role. Moze tak czuje, tak sie nakreca. Kazdy sposob jest dobry, byle skuteczny.

   • Krzysztof K

    Nie spinam się ale pamiętam wypowiedź Pani Kamili sprzed lat, że Pudzian to straszny bufon co wychodziło jak jeździli razem na jakieś eventy. Teraz sama pokazała się z tej strony. Nie chciałem o tym wspominać bo zaraz uznacie mnie za janusza mma skoro wypowiedziałem się o Pudzianie. Nie nie jestem jego fanem i nie on przyciągnął mnie do mma chociaż ksw miało w tym udział jak jeszcze leciało w tvp.

    • sw

     KSW nie leciało nigdy na TVP.

     • Krzysztof K

      Leciało ale co Ty możesz o tym wiedzieć…

     • sw

      Pewnie więcej niż Ty.
      Oglądałem „na żywo” pierwsze gale w Marriotcie i znam historię od podszewki.

     • Krzysztof K

      Gratulacja! Ja oglądałem te gale w tvp2 bodajże (nigdy nie twierdziłem, że na żywo). W czasach kiedy to była prawdziwa konfrontacja sztuk walki i Jurkowski nokautował zawodnika z „kalaki” pozbawionego noży;)

 • sw

  Porczyk pokaże Bułgarce co znaczy polska siła!

  • Krzysztof K

   Tak Polska siła! My murzyni Europy pokażemy wszystkim gdzie ich miejsce a i tak nas wyruchają!!!!

 • moon

  Fajna babka, niezłe docięta jak na zawodniczkę mma ale słaba ta pompka w jej wykonaniu. 40 latce nie wypada robić z siebie idiotki.