Konferencja prasowa przed PLMMA 73 już 19 kwietnia w Warszawie

12 Kwiecień 2017
Konferencja prasowa przed PLMMA 73 już 19 kwietnia w Warszawie

Wydarzenia medialne Profesjonalnej Ligi, najwyraźniej wchodzą do stałego krajobrazu polskiej sceny mieszanych sztuk walki. W związku z majową galą PLMMA 73 w Ciechanowie, organizator i telewizja Puls zapraszają na konferencję prasową, która po raz drugi odbędzie się w siedzibie Nastula Club Bielany, przy ulicy ogólnej 9 w Warszawie. Start o godzinie 10:00 już 19 kwietnia.

Na poprzedniej konferencji, fani mieli okazję porozmawiać ze swoimi ulubieńcami, zobaczyć ich w akcji na otwartym treningu i doświadczyć siły słownej utarczki pomiędzy „Trybsonem” i Marcinem Najmanem, która z miejsca stała się najchętniej oglądanym video na YouTube w historii organizacji PLMMA. Do zobaczenia na miejscu!

Tagi

Komentarze

 • moon

  Może chociaż raz bedzie konkretna bez najmanów i pseudo napinek. Mam nadzieje ze Mirek sie w koncu ogarnie.

  • W. Mrozowski

   Podejrzewam, że to raczej idzie w drugą stronę. Telewizja tym bardziej nie ma skrupułów i na pierwszym miejscu są słupki oglądalności. Marcina Najmana prawie na pewno jednak nie będzie na tej konferencji, jeżeli to ma Ciebie pocieszyć.

   • moon

    Jakos mnie ta „strategia” nie mobilizuje do ogladalnosci. Nie mam nic do Najmana, wielu takich jak on sie przewija w mma ale scenariusze tych konferencji i niebieskie spodnie i czarna marynara Mirka powoduja u mnie migotanie przedsionków 😉 Więcej profesjonalizmu okołoklatkowego w PLMMA i wtedy moze bedzie postrzegana troche powazniej niz do tej pory.

    • W. Mrozowski

     Przyjdź lepiej i zobacz, jak PLMMA wychodzi z piwnicy.

     • moon

      Poczekam jak dojdzie co najmniej na 2 pietro 🙂