KSW 38: Marif Piraev nie zawalczy z Kamilem Szymuszowskim

05 Kwiecień 2017
KSW 38: Marif Piraev nie zawalczy z Kamilem Szymuszowskim
foto.: kswmma.com

Dosłownie na ostatniej prostej, studyjna KSW 38 doczekała się małych perturbacji, co tylko potwierdza nieprzewidywalność tego sportu. Ze źródeł bliskich zawodnikom ustaliliśmy, że z karty walk wypadł Marif Piraev, czyli rywal dla Kamila Szymuszowskiego. Powód niekoniecznie zdrowotny, ale tego jeszcze nie udało nam się dowiedzieć.

Piraev dał się poznać polskim fanom pod koniec 2015, gdy walczył i przegrał z obecnym mistrzem wagi lekkiej, Mateuszem Gamrotem. Jego piątkowy pojedynek miał pokazać na ile spożytkował czas po półtorej roku przerwy od występów. Nie trzeba chyba dodawać, że jest to tym bardziej oczekiwany pojedynek, bo miał być dobrym testem dla Kamila Szymuszowskiego, który w piątek ma zadebiutować w wadze lekkiej. To nie pierwszy przypadek, gdy włodarze Konfrontacji nie mogą skorzystać z jego usług, bo w zeszłym roku miał walczyć na KSW 35 z Łukaszem Chlewickim.

Nie znamy obecnego statusu tego pojedynku, a więc nie wiemy na ten moment czy organizacja KSW szuka zastępstwa, bo czasu pozostało niewiele.

Komentarze

 • Jorgi

  Może kulturysta ?

 • Kamlot

  Kuba Kowalewicz napisał wczoraj na fb, że podpisał kontrakt z dużą organizacją i zawalczy w tym miesiącu, więc może on w zastępstwie?

  • W. Mrozowski

   Nie.

 • Zawodnik32

  Kurrrr… Najbardziej wyczekiwana walka poszła w… Wiadomo gdzie. Humor straciłem.

 • moon

  Żeby najbardziej wyczekiwana to moze nie, ale oby Szymuszowski nie wypadł z rozpiski bo bedzie padaka dla niego. Coś czuje ze Piraev zakończy przygode z KSW.

 • Arek Arkadiusz

  mam nadzieje ze na zastepstwo dadzą MANSOUR BARNAOUI za tydzien ma walke wiec jest w sztosie treningowym 🙂