KSW idzie po kolejny rekord sprzedaży miejsc?

27 Kwiecień 2017
KSW idzie po kolejny rekord sprzedaży miejsc?

Powyżej wizualne porównanie sprzedaży biletów względem pozostałych, historycznych eventów w historii światowego MMA, jakie dzisiaj rano umieścił Martin Lewandowski na twitterze z dopiskiem:

Wielkie dzięki dla wszystkich fanów.KSW Najlepsze w Europie! Pomożecie pobić kolejny rekord? teraz wszystko w Waszych rękach!

Czyżby jednak organizacja zamierzała dostawić dodatkowe do miejsca do założonych z góry 50 tysięcy? Na to pytanie odpowiedział nam Maciej Kawulski:

Ta kwestia od początku była u nas płynna i technicznie, jeżeli sprzedaż biletów będzie nadal szła tak dobrze, to możemy pobić rekord UFC 193 z 56 tysiącami sprzedanych miejsc.

Komentarze

  • moon

    No i pewnie sprzeda mimo średniej karty. Ludzie przyjdą bo tanie bilety ( choć nic nie będą widzieć na żywo tylko na telebimach), fajny event i udział w czymś nadzwyczajnym. Osobiście wolałbym kupić PPV i obejrzeć w domu ale tego nie zrobię bo nie będę wydawał żeby obejrzeć jurasa burneike popka a dla trzech porządnych walk szkoda i czasu i grosza.

  • boohmacher

    Trzeba przyznac ze sprzedaz biletow wyglada bardzo dobrze. Wydaje mi sie ze ciezko bedzie przebic UFC 193 ale kto wie. Jako „hardcorowy” fan obejrze w ciszy i spokoju w domu 🙂

  • Robi

    Nie pobiją rekordu. Zostały same najdroższe bilety.