Mirosław Okniński: „Trybson znokautował na treningu boksera.”

24 Kwiecień 2017
Mirosław Okniński: „Trybson znokautował na treningu boksera.”

Bez względu na falę emocji w internecie, zestawienie Pawła Trybały z Adamem Niedźwiedziem na PLMMA 73 w Ciechanowie, jest sportowo medialnym strzałem w dziesiątkę. Swojej ekscytacji zestawieniem nie kryje również trener tego pierwszego, Mirosław Okniński:

Trybson ma psychikę, którą mógłby obdzielić ze trzech zawodników. Właśnie znokautował na sparringu boksera. Walczyli w dużych rękawicach i kaskach. Paweł ma w łapie kowadło.

Już na ubiegłotygodniowej konferencji prasowej było widać, że pomiędzy zawodnikami zaiskrzyło, a po statystykach wyświetleń widać również, że majowy pojedynek zdecydowanie nie przejdzie fanom obojętnie.

Komentarze

 • Boruta

  A co ten pies mu zrobił?

  • Zawodnik32

   Właśnie, bokser to pies 🙂

   • Boruta

    To są jakieś tajne techniki szkoleniowe mistrza Mirosława. Gdzie my tam malutcy jesteśmy w stanie zrozumieć niuanse guru.

 • moon

  Mirek jak zacznie opowiadać te swoje dyrdymały to masakra…. Wody mi odchodzą jak tego słucham…. Pokażcie mi tego „boksera”. Co by nie robić to z alkoholika, dziwkarza i lansera gwiazdy sie nie zrobi. Niestety. Tylu dobrych fajnych zawodnikow ktorzy nie lansują sie ze starą i z dziećmi przed kamerą i o nich sie nic nie mówi a nawet ma w dupie a gada się o takim zerze jak trybała.

  • Lamikoboy

   Mirek to Mirek, bez niego polskie mma nie byłoby takie same 😀 Po prostu do jego wypowiedzi trzeba podchodzić z dystansem. Fajnie go posłuchać i się pośmiać.

   • moon

    Mirek to ikona mma w Polsce ale żeby szargać swój autorytet takimi burakami jak trybala to oznacza ze idzie on w odwrotna stronę niż powinien.