Odzimkowski, Kotwica, Bobrowski, Obrzut i Król na czerwcowym Wieczorze Walk R8 w Krakowie

12 Kwiecień 2017
0
Odzimkowski, Kotwica, Bobrowski, Obrzut i Król na czerwcowym Wieczorze Walk R8 w Krakowie
foto.: fen-mma.com

Kolejny projekt spod szyldu Szkoły Walki Drwala w Krakowie, czyli Wieczór Walk R8, który 10 czerwca odbędzie się na małej hali Tauron Areny. Na rozpisce już teraz zapowiedziano nazwisko ściśle związane z krakowskim klubem SWD.

Albert Odzimkowski, który cały czas jest brany pod uwagę jako pretendent do pasa FEN, niestety nie zdąży na maj wyleczyć kontuzji. Jak zapewnił jego nowy manager Artur Ostaszewski z Shocker MMA, wrocławska federacja wyraziła zgodę na udział „Złotego” w krakowskim przedsięwzięciu. To oczywiście rodzi pewne zagrożenia dla pozycji pretendenta, bo w tym sporcie wynik może przecież pójść w obie strony.

Dalej Sebastian Kotwica (9-2), który utrzymuje zapowiedzianą częstotliwość pojedynków. Kraśniczanin jest po pięciu dobrych wygranych na przestrzeni zaledwie 10 miesięcy, a w głowie ma mocno zasadzoną ideę powracającego do kraju UFC. Postęp jaki dokonał w MMA od pierwszego pojedynku, jest niebywały

Do tego niepokonany Michał Bobrowski (4-0), który tego dnia będzie chciał podnieść rekord do pięciu zwycięstw bez porażki. Reprezentant SWD walczy na przemian w kraju i za granicą, a teraz przyszedł czas na występ przed lokalną publicznością. Na cztery zwycięstwa, trzy z nich zakończył przed czasem.

Nie mogło również zabraknąć rodowitych krakowiaków: Paweł Obrzut (3-3) oraz Konrad Król. Paweł wraca po półtorarocznej przerwie bez startów w zawodowym MMA i na pewno ma coś do udowodnienia po ostatniej przegranej.

Bilety na galę rozpoczynają się od 30 złotych.

 

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o