Paweł Brandys, Tomasz Janiszewski i Paweł Kabiesz na majowej Szarża MMA 3 w Cieszynie

27 kwiecień 2017
0
Paweł Brandys, Tomasz Janiszewski i Paweł Kabiesz na majowej Szarża MMA 3 w Cieszynie
foto.: fen-mma.com

Trzecia edycja Szarży MMA, wystartowała z trzema atrakcyjnymi zestawieniami. Gala odbędzie się już 13 maja, tradycyjnie w cieszyńskiej Hali Widowiskowo Sportowej.

Na pierwszy ogień polsko ukraińskie starcie Pawła Brandysa (6-4-1) z Denisem Vygovskym (6-1) z Charkova. Dla Brandysa będzie to pierwszy pojedynek w którym przetestuje nowo nabyte umiejętności po tym jak przeszedł z Oświęcimia do Berserkerów z Bielska Białej. Jego rywal lubi i potrafi wszechstronnie skończyć swoich rywali i będzie to jego pierwszy występ poza wschodnią granicą.

Bardzo interesująco zapowiada się również powracający po dwóch latach od startów Tomasz Janiszewski (5-5), który ma za sobą trzy porażki i mnóstwo treningów z polską czołówką MMA. Jego oponentem będzie Stanislav Khmilkovskyi (0-2) z Kijowa, którego znamy choćby z niedawnego starcia na Spartan Fight. Pojedynki w tej kategorii wagowej, zawsze niosą sporo emocji, bo wg organizatora walkę zakontraktowano w wadze ciężkiej.

Na koniec, ogłoszony najwcześniej bohater gospodarzy Kamil Kabiesz (2-0), który nie przegrał jeszcze żadnej z dwóch zawodowych walk. Za każdym razem wychodził zwycięsko już w 1 rundzie. Jego przeciwnikiem będzie brat Anzora, Mansur Azhiev (3-0), trenujący na co dzień w WCA Fight Team. Czeczen również skończył wszystkie pojedynki przed czasem.

 

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x