Pierwsze słowa zwycięzców po UFC on FOX 24: „Namajunas gotowa na walkę o pas.”

16 Kwiecień 2017
0
Pierwsze słowa zwycięzców po UFC on FOX 24: „Namajunas gotowa na walkę o pas.”
foto.: mmafighting.com

Sobotnio niedzielne czuwanie UFC on FOX 24 po nocy za nami, a teraz czas na podsumowanie, które tradycyjnie zaczynamy od pierwszych słów zwycięzców gali w Kansas City. Najważniejszym mówcą tego dnia okazał się oczywiście Demetrious Johnson, który wyrównał rekord 10 obron mistrzowskiego pasa, należący do Andersona Silvy.

Demetrious Johnson:

To było ważne (wyrównać rekord obron pasa), ale na początku ukłon w stronę fanów w Kansas City, tego szalonego tłumu. Wszystkiego najlepszego dla mojego syna, który jest teraz w domu oraz dla moich sponsorów. To była cholernie dobra noc.

To prawdopodobnie najlepsze przygotowania jakie kiedykolwiek przeszedłem. Trener powtarzał mi, żebym po prostu był sobą. Zrobiłem wiele rzeczy zupełnie inaczej i czułem się znacznie lepiej.

Wiesz co, GSP i Anderson to wspaniali mistrzowie, ale ja jestem najlepszym jaki wszedł kiedykolwiek do oktagonu. Kończę rywali i potrafię to wszystko razem zmiksować: zapasy, uderzenia, klincz. Panie i Panowie, dziękuję trenerowi Matt Hume i całej reszcie, bo to wszystko dzięki nim.

Już powiedziałem Danie White, że chcę siedmiocyfrowej wypłaty. Chcę miliona dolarów. Jestem tutaj i leję tyłki równo moim rywalom, czyszcząc dywizję. Za każdym razem gdy wchodzę do oktagonu, dostarczam wam rozrywki.

Rose Namajunas:

Byłam zaskoczona siłą jaką ma Michelle, przez co widzę teraz trochę niewyraźnie. Wszystko jednak poszło tak jak sobie to zaplanowałam. Pamiętam, że przerwałyśmy klincz i miałam zamiar sięgnąć ją prawą ręką, ale jednocześnie zyskałam okazję do kopnięcia prawą nogą. Mam bardzo silne kopnięcie, ale nie miałam jeszcze po prostu okazji tego pokazać.

Czuję, że jestem gotowa pójść po pas i przytrzymać go przez trochę, gdy już go zdobędę. Joanna czy ktokolwiek, kto zdobędzie pas… uważaj.

Robert Whittaker:

Mam naprawdę dobrych trenerów z którymi przedyskutowaliśmy wszystko, co może się wydarzyć. Ronaldo jest niesamowity w parterze, ale miałem przerywać jego ataki powrotem do góry, skąd rozpoczynałbym wszystko na nowo. Razem z trenerami robię wszystko: zapasy, jiu jitsu i uderzenia. Wszystkie najgorsze scenariusze, żebym mógł zrealizować swój pozytywny.

W drugiej rundzie wiedziałem, że jest już ranny. Moi trenerzy cały czas powtarzali, żebym był cierpliwy a reszta przyjdzie sama. Jako fanowi MMA jest mi przykro, że Jacare przegrał ale Bisping jest mi winny walkę. Mieliśmy zmierzyć się jakiś czas temu, wisisz mi walkę.

W wywiadzie podsumowującym galę, Dana White podkreślił, że „Rose jest gotowa do walki o pas.”.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o