Slugfest 11 zapowiedziany na 7 czerwca w Gnieźnie

12 Kwiecień 2017
0
Slugfest 11 zapowiedziany na 7 czerwca w Gnieźnie

Ostatnim rzutem na taśmę przed sezonem wakacyjnym, Slugfest zakończy rok szkolny solidnym uderzeniem, organizując jedenastą galę w Gnieźnie. Za informacją prasową:

– To nie tylko fantastyczne miasto, z którego pochodzą dwie osoby z trójki organizującej Slugfest, ale przede wszystkim miasto o dużych tradycjach związanych ze sportami walki. Te tradycje już od roku są podtrzymywane również przez nas – mówi Vahagn Petrosyan. – W tym roku jeszcze bardziej zacieśniamy współpracę z organizatorami Memoriału Pawła Kamińskiego. Gali, która odbywała się w Gnieźnie rokrocznie. Dzięki temu połączymy dobrej klasy imprezę sportową i uczcimy pamięć naszego Kolegi, Pawła.

 Ubiegłoroczną, październikową galę Slugfest 8 w Gnieźnie obejrzał komplet kibiców a biletów zabrakło na kilka dni przed imprezą. – Potencjał zawodników z Gniezna i okolic jest ogromny – podkreśla Łukasz Bosacki. – Są tu nie tylko zawodnicy, którzy chcą konfrontować swoje umiejętności, ale również robią to w efektowny sposób, który kibice chcą oglądać i dopingować. Dzięki temu karta walk może być jednocześnie lokalna i znacznie wykraczająca poza lokalność poziomem sportowym.

 Wracamy do najmniejszej sali, w jakiej organizowaliśmy gale przez ostatnie trzy lata naszej działalności – mówi trzeci z organizatorów, Krzysztof Skrzypek – ale to nie rozmiar obiektu a mocna rozpiska oraz doping kibiców tworzą atmosferę wydarzenia. Świetnie pokazała to wczorajsza gala KSW. W Gnieźnie o to jestem spokojny.

Tymczasem, na oficjalnym kanale YouTube, możecie już zobaczyć poprzednią edycję.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o