ACB 61: Piotr Strus przegrał przez niejednogłośną decyzję z Mikhailem Kolobegovem (+video)

20 Maj 2017
ACB 61: Piotr Strus przegrał przez niejednogłośną decyzję z Mikhailem Kolobegovem (+video)

Smutne wieści zza wschodniej granicy. Niestety w drugim pojedynku dla organizacji ACB, Piotr Strus przegrał przez niejednogłośną decyzję z Mikhailem Kolobegovem.

Warszawski fighter w pierwszej rundzie rozpoczął  pojedynek spokojnie, badając potencjał przeciwnika i punktując go w stójce. Piotr dobrze wyprzedzał go ciosami prostymi, na co rywal Rosjanin próbował obalać, jednak ta sztuka mu się nie udała. W drugiej i trzeciej rundzie widać było przewagę Piotrka Strusa, który celnie trafiał technikami pięściarskimi i pomimo kilku udanych prób sprowadzenia przez Kolobegova,  wracał do stójki. Pod koniec drugiej odsłony obalił go i zadał kilka ciosów z góry, co zdecydowanie powinno znaleźć odzwierciedlenie na kartach sędziowskich. Trzecia runda to bezapelacyjna przewaga Strusa, który kontrolował przebieg pojedynku.

Co do werdyktu, to o ile pierwsza rundą mogła być punktowana dla Mikhaila Kolobegova, to 2 kolejne zostały wygrane przez Strusa. Po finalnej syrenie, cały narożnik cieszył się ze zwycięstwa, nie spodziewając się, że za chwilę usłyszy, iż zwycięzcą walki jest Mikhail Kolobegov.

Komentarze

 • Kamilooos89

  Oglądałem walkę 2 razy. nie ma mowy o wygranej Strusa, spójrzcie na statystyki mocnych celnych ciosów.
  Za bardzo się przyzwyczajono, że w KSW Polacy wszystko wygrywają i Strus teź jest z KSW, widać to przyzwyczajanie i niestety potem się odbija w walce, gdyż zawodnik nie próbuje szukać KO

 • Karollll

  Witam

  Jeśli mowa kamilooos89 o silnych głosach to jest tylko jeden z aspektów punktacji walki . Nie wiem czy wiesz kolejnymi są:
  – wywieranie presji
  – celne ciosy
  – aktywność
  – obrony
  We wszystkich 4 wygrał Piotr co najmniej dwie rundy czyli 2 i 3 . Pierwsza jestem wstanie punktowa na rywala .Jeśli mam nie btc stronniczy to właśnie wygrał przeciwnik bo był Rosjaninen