Adam Niedźwiedź kontra Robert Bryczek w walce o pas na grudniowym PLMMA 75

22 Maj 2017
Adam Niedźwiedź kontra Robert Bryczek w walce o pas na grudniowym PLMMA 75

Profesjonalna Liga wykorzystuje impet sobotniej gali w Ciechanowie i już teraz snuje mocne plany na najbliższą przyszłość. Przed chwilą, Mirosław Okniński zapowiedział na swoim Facebooku mistrzowski pojedynek Adama Niedźwiedzia z Robertem Bryczkiem, który jest w posiadaniu pasa 77 kilogramów.

W rozmowie z MMAnews, właściciel PLMMA wyjaśnił swoją decyzję:

Niedźwiedź pokazał się z bardzo dobrej strony, zachowując od początku do końca zimną krew. Teraz walczył w 84, żeby odnaleźć się po przerwie ale powiedział mi, że 77 kilogramów jest jego docelową kategorią.

We wcześniejszym wywiadzie, Okniński rozważał jeszcze starcie Krzysztofa Kułaka z Robertem Bryczkiem i takie zestawienie wciąż jest możliwe, ale dopiero w dalszej kolejności, jak zapewnił dalej głównodowodzący PLMMA. Pytanie, jak na wiadomość zareaguje sam Adam Niedźwiedź, który otrzymał zgodę na jedną walkę poza organizacją?

Komentarze

 • Osensey

  Szkoda, że w PLMMA tak szybko dostaje się walkę o pas, wygląda to trochę mało profesjonalnie

  • boohmacher

   Tez uwazam ze zbyt szybko ale z drugiej strony wole obejrzec takie starcie niz Bryczka z jakims kolejnym anonimowym brazylijczykiem jak w przypadku Ziolkowskiego.

 • Vald

  Szykuje się mocna, sportowa walka idealna na galę w Warszawie, gdzie Adam Niedźwiedź jest mega popularny.

  Tylko niech tv Puls zlikwiduje te WYWIADY między rundami i będzie spoko.

 • Sowa

  Fajnie, że PLMMA rozwija się i stawia na sportowe i medialne walki, ale niech przestaną z tymi wywiadami między rundami, bo to jakaś żenada