Bartłomiej Kurczewski znokautowany na włoskim Venator: „Fight Night 1”

29 maj 2017
2
Bartłomiej Kurczewski znokautowany na włoskim Venator: „Fight Night 1”
foto.: Venator FC

Kto był we włoskim Rimini ten wie, że tamtejsze nadmorskie rejony robią ogromne wrażenie, ale nie tak będzie wspominał swój wyjazd Bartłomiej Kurczewski (9-9), który przypłacił wyjazd przegraną przez nokaut. W sobotę, „Kura” uległ uderzeniom mniej doświadczonego Giorgio Pietrini (7-4) i musiał skapitulować już w drugiej rundzie.

Wg naocznego świadka, który przekazał nam obraz walki, Włoch od początku wciskał Kurczewskiego w siatkę, który miał problem aby poradzić sobie z jego siłą. W 1 rundzie sporo stójki po obu stronach i niewiele parteru, bo po obaleniu, Bartłomiej szybko wstał na nogi. Pierwsza odsłona wciąż jednak nieznacznie dla zawodnika z Łodzi.

Druga runda zdecydowanie pod dyktando Pietriniego, który trafiał celnymi ciosami a które Polak ciężko znosił. Po jednym z nich Bartłomiej w końcu upadł, sędzia interweniował i przerwał pojedynek.

To pierwsza przegrana Bartłomieja Kurczewskiego, który do soboty przegrywał jedynie po ciężkich bojach w pełnym wymiarze czasu i jednocześnie czwarta przegrana z rzędu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
boohmacher
4 lat temu

Podejrzewam ze w miare rozsadna wyplate zainkasowal ale branie walk z zawodnikami dysponujacymi znaczenie lepszymi warunkami fizycznymi moze sie odbic w przyszlosci. 77 to zdecydowanie nie jego kategoria.

vamos
vamos
4 lat temu

UFC w Gdańsku czeka… potrzebują ludzi do sprzątania po gali

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x