Brave: Łukasz Witos wyzwał na pojedynek Thiago Vieirę

23 Maj 2017
0
Brave: Łukasz Witos wyzwał na pojedynek Thiago Vieirę
foto.: Brave Fights

Gdy pod koniec kwietnia Łukasz Witos (8-5) podejmował się wyzwania w Kazachstanie na dzień przed galą Brave 6, reprezentant Spartakusa Zakopane potwierdził swój charakter. Przegrana z Mohammadem Fakhreddine nie była raczej zaskoczeniem, biorąc pod uwagę warunki, ale okazała się dobrą inwestycją na przyszłość, bo Łukasz najwyraźniej zawita w Brave na dłużej.

Idealnym scenariuszem dla Witosa byłby rewanż z jego poprzednim rywalem z tą różnicą, że tym razem z opcją pełnych przygotowań. Wczoraj polski zawodnik wyzwał jednak na pojedynek Thiago „Monstro” Vieirę (8-2), który po dwóch przegranych w Brave, wyraził chęć spróbowania sił w wadze średniej. Jeżeli ten zrezygnuje póki co ze swoich planów, Łukasz z chęcią przetestuje umiejętności Brazylijczyka.

Moim marzeniem jest pomścić przegraną z Fakhreddine, bo wiem iż we właściwym dniu, mogę zmierzyć się z każdym kogo zaoferuje mi Brave. Kogokolwiek mi dadzą, z tym będę walczył. Jeżeli Thiago chce zostać w półśredniej, wówczas zdecydowanie mógłbym być dla niego wyzwaniem. Moi trenerzy przygotują mi odpowiedni plan i zrobię co trzeba, aby wygrać.

Póki co jeszcze nieoficjalnie, ale kolejna gala Brave, prawdopodobnie odbędzie się latem w Brazylii.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x