KSW 39: Borys Mańkowski skrytykował gwiżdżących na Mameda Khalidova (+video)

28 Maj 2017

Pobity ale nie przegrany mistrz Borys Mańkowski, w pełnej szacunku wypowiedzi na temat zwycięzcy Mameda Khalidova, który w krzywdzący sposób został wygwizdany po walce wieczoru KSW 39.

Komentarze

 • vamos

  wg mnie Borys wygrał minimalnie to starcie a remis także można było brać pod uwage ale zwyciestwo Mameda wydaje mi sie przegięciem . Mamed jak tylko dostawał w twarz odrazu kładł sie na plecy żeby wciągnąć Borysa w technike a także żeby po prostu nie wyłapać wiecej ale sam sie przyznał w wywiadzie że raz został nawet podłączony! przez to takie ciągłe padanie na plecy, nie wiele osób zauważyło że został tak dobrze trafiony. Sędziowie niestety też nie zauważyli… Mamed wycwanił się tym padaniem na plecy i nie dziwie sie że widownia wygwizdała go teraz i podczas walki z Azizem (wg mnie słusznie wygranej) bo taka postawa w walce wygląda fatalnie.

  • boohmacher

   Sedziowie siedza na tyle blisko ze doskonale widza co sie dzieje w klatce. Nie mozna Mamedowi zarzucac ze kladzie sie na plecy. Dobrze to opanowal i widocznie woli w ten sposob minimalizowac ryzyko przyjecia ciosu.

   • vamos

    spoko ale jak widzisz został podłączony i wszscy mysleli ze znowu sie kładzie, nawet Borys zwątpił a gdyby tak sędzia każdy jego upadek liczył jak upadek po ciosie to by sie cwaniak zdziwił. Zgoda że opanował ryzyko wpierdolu kładąc sie ale mistrzowi jakos nie przystoi unikać walki w ten sposob, każdy leszcz stójki może tak robić ale fanów nie zdobędzie

   • vamos

    Cezary W nawet jakby wszedł do klatki chyba i tak nie wiele by widział, nie brakuje podobnych na calym swiecie

 • Zawodnik32

  Moim zdaniem: Khalidov jednogłośnie i bezdyskusyjnie.