La Familia Fight Night 8: Marcin Bandel poddał Hosseiniego w 40 sekund

autor:
21 Maj 2017
0
La Familia Fight Night 8: Marcin Bandel poddał Hosseiniego w 40 sekund

Mamy dobre wieści ze wczorajszej gali La Familia Fight Night 8. Zwycięski, choć nie tryskający szczęściem Marcin Bandel poddał zastępującego Vincenta del Guerrę – Amira Sheikha Hosseiniego, balachą na kolano w zaledwie czterdzieści sekund.
Jak wspomina Marcin, przeciwnik, który jako jedyny zgodził się na zastępstwo w tak krótkim czasie nie był górnych lotów, dlatego też brak u niego większej radości po wygranej.

Wygrana… Ale nie ma co się zachwycać… Przeciwnik wziął walkę na 3 dni przed… Przygotowywał się do innej więc był w formie ale nie oszukujmy się mimo mojego wielkie szacunku i sympatii do Amira Sheikha Hosseiniego (2-4) nie był przeciwnikiem górnych lotów… Ale to jedyna osoba która zgodziła się na walkę w taki krótkim czasie… Dowiedziałem się też jak wypadł mój niedoszły przeciwnik ( wziął na szybko walkę tydzień przed którą miała być mega luźna a było 3×5 min ) więc nie wiem czy to profesjonalne ale nie będę oceniał 😉
Cieszę się że finalnie zawalczylem z kimś bo szkoda moich ciężkich przygotowań… Powrót do zdrowia po operacji był jednocześnie początkiem przygotowań do walki… Ogólnie czułem się super i psychicznie i fizycznie 😉 jedynie 2 raz dostałem super judocka wycinkę na co jestem zły. Po jakiś 40 sekundach balacha na kolano (kneebar)

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o