Luke Barnatt podpisał z ACB kontrakt na kilka walk. Brytyjczyk przechodzi do wagi półciężkiej

18 Maj 2017
0
Luke Barnatt podpisał z ACB kontrakt na kilka walk. Brytyjczyk przechodzi do wagi półciężkiej

To prawda co mówią, w jaki sposób solidne lanie może zmienić człowieka, również na lepsze. To był kontrakt na jedną walkę, do momentu dotkliwej porażki w 21 sekund z Mamedem Khalidovem, która najwyraźniej całkowicie odmieniła plany Luke’a Barnatta (12-4). Brytyjczyk ostatecznie zdecydował się podpisać długofalową umowę z czeczeńską federacją.

Jestem szczęśliwy, że mogą ogłosić iż podpisałem umowę z Absolute Championship Berkut, a moje powody tej decyzji są proste.

ACB jest w stanie zapewnić mi pojedynki, których potrzebuję na tym etapie kariery. Świetnym przykładem było, kiedy dopilnowali walki z Mamedem Khalidovem, co pokazało mi ich siłę w pozyskiwaniu pojedynków i nazwisk, z którymi chcę się mierzyć. Mimo, że walka nie poszła tak jak planowałem, była to szansa której chciałem i potrzebowałem. Jestem pewny, że po decyzji o przejściu do wagi półciężkiej, organizacja nadal zapewni mi walki, które rozwiną nasz sport.

Mam 29 lat i jestem obecnie jednym z najlepszych fighterów w Europie, który wnosi ze sobą mnóstwo doświadczenia, przez co czuję że to dopiero początek na drodze do osiągnięcia szczytu drzemiącego we mnie potencjału. Nikt z nas nie jest jeszcze produktem końcowym i cały czas staram się być lepszym, by pokazać światu z czego zostałem zrobiony.

Z ACB jako platformą walk, jestem pewny że mogę tego dokonać i że zostanę ich mistrzem w kategorii półciężkiej. Podkreślę tym samym swoją pozycję utalentowanego fightera z Europy w dwóch różnych kategoriach wagowych.

Och, i nie zapomnę wspomnieć o pieniądzach… ACB też się tym zajęło.

Niebawem ekscytujące wieści odnośnie mojej walki!

Nie możemy się doczekać efektów.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o