Hallmann vs Zieliński, Strus vs Devent i Celiński vs Magalhaes na ACB 63 w Trójmieście

31 Maj 2017
0
Hallmann vs Zieliński, Strus vs Devent i Celiński vs Magalhaes na ACB 63 w Trójmieście

Dzisiaj sporo o ACB i związanej z organizacją decyzji o przenosinach gali 1 lipca z Newcastle do trójmiejskiej Ergo Areny. Ogłoszony dzisiaj Piotr Strus, podał niedawno nazwisko kolejnego przeciwnika.

Andy Devent (15-11) to dwukrotny uczestnik gal ACB, który zgodnie z przydomkiem „Lwia Łapa”, aż trzynaście z piętnastu wygranych zakończył przed czasem, w zdecydowanej większości przez nokaut, choć potrafi również poddawać. Cały czas czekamy również na rozpatrzenie wniosku po niedawnej przegranej Piotra na niedawnej ACB 61 w St. Petersburgu, którego oficjalny czas na rozpatrzenie minął w poniedziałek.

Przed chwilą w oficjalnym komunikacie prasowym, przeczytaliśmy również update w kwestii ogłoszonego wcześniej Adriana Zielińskiego, który zmierzy się z… Piotrem Hallmannem. Szykuje się solidne starcie o zabarwieniu sportowym. Obaj wrócili niedawno na ścieżkę zwycięstw a ich starcie 1 lipca, zapowiada się na prawdziwego killera.

Solidną sportową torpedą będzie także pojedynek Karola Celińskiego z mistrzem parteru Vinnym Magalhaesem. Brazylijczyk miał walczyć w maju w Manchesterze, ale pod sam koniec nabawił się dyskwalifikującej go kontuzji. Tłumaczenie było dość niejasne i miejmy nadzieję, że tym razem Magalhaesowi nie wyskoczy nic co przekreśli jego start w Polsce.

Przy okazji rewelacji o negocjacjach z Tomaszem Oświecińskim, szybko dostaliśmy potwierdzenie tego co z góry założyliśmy. Freaków w Trójmieście nie będzie, bo do gali za mało czasu. Wyszkolić laika na przyjęcie ciosu, to „Mission Impossible”.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o