Tito Ortiz zakopał topór wojenny z Daną White: „Życie jest zbyt krótkie”

01 Maj 2017
0
Tito Ortiz zakopał topór wojenny z Daną White: „Życie jest zbyt krótkie”
foto.: em photography

Od miłości jako manager, do nienawiści jako promotor… Tak w skrócie przedstawia się historia pomiędzy Daną White a Tito Ortizem, którego karierą zarządzał ten pierwszy dawno temu. Przez lata obaj nie tyle wbijali sobie szpile, co porządne sztylety. Wydawało się, że przejście do konkurencyjnego Bellatora załatwi sprawę, ale tak nie było. Wg emerytowanego Bad Boy’a z Huntington, to już przeszłość.

Życie jest zbyt krótkie, by nienawidzić…

Scott Coker był niesamowity we współpracy. To trochę dziwne, ale gdy było już po wszystkim, Dana White napisał do mnie z gratulacjami. Dawno nie widzieliśmy się w cztery oczy, ale ostatnio sporo smsujemy. Zrobiłem kilka rzeczy w jego stronę, których żałuję. Być może to jak ubrałem t-shirt z napisem „Dana White jest moją dziwką”, jest jedną z nich.

Zdecydowanie, zakopaliśmy topór wojenny. Myślę, że obaj przyznaliśmy, iż życie jest zbyt krótkie żeby nienawidzić tak jak my to robiliśmy. To jedna z tych rzeczy, których się nauczyłem, żeby nie marnować go na coś o czym możesz po prostu zapomnieć i pozwolić, żeby życie się toczyło.

Dobry moment na to, żeby do pociągu z napisem „Wybacz mi” wskoczył również Chael Sonnen, który poruszył wiele prywatnych wątków przy okazji ich ostatniej walki.

 

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o