Urażony komentarzem mistrza KSW, Michał Oleksiejczuk wyzwał Tomasza Narkuna do walki

26 Maj 2017
0
Urażony komentarzem mistrza KSW, Michał Oleksiejczuk wyzwał Tomasza Narkuna do walki

Wywiady MMAnews najwyraźniej wciąż potrafią poruszać polską sceną, bo gdy we wczorajszej rozmowie z mistrzem KSW Tomaszem Narkunem padło stwierdzenie, iż pretendent Marcin Wójcik „nie walczył do tej pory z dobrymi rywalami”, swoje 3 grosze wtrącił w dyskusję zniesmaczony Michał Oleksiejczuk:

Mistrz KSW,Tomasz Narkun jeżeli twierdzisz, że Marcin Wójcik walczył z samymi ogórkami, to zapraszam Cię do tańca. Po Twojej konfrontacji z Marcinem na KSW Coloseum, możemy sprawdzić swoje umiejętności nawet na mojej wsi. Szanuje Cię jako sportowca ale obrażanie zawodników publicznie, tych którzy ciężką pracą dochodzą do sukcesu jest niesmaczne. Swoją wypowiedzią obraziłeś wielu znakomitych sportowców. Marcin to bardzo dobry zawodnik i całe szczęście, że o wynikach naszych starć decydują umiejętności a nie słowa. Jestem numerem 5! Powodzenia w walce. Niech wygra lepszy. LORD

Oleksiejczuk aktualnie jest na świetnej passie dziewięciu zwycięstw z rzędu i najwyraźniej na drodze do pasa konkurencyjnego FEN. W rozmowie z managerem Jackiem Sarną, usłyszeliśmy jednak:

Kontrakty się kończą, choć nasz jeszcze nie dobiegł końca ale jest blisko.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o