ACB 63: Paweł Kiełek, Jakub Wikłacz i Armen Stepanyan zawalczą w Trójmieście

08 Czerwiec 2017
ACB 63: Paweł Kiełek, Jakub Wikłacz i Armen Stepanyan zawalczą w Trójmieście

Trzy brakujące części układanki ACB 63, właśnie ułożyły się w całość. Do oczekujących na rywali polskich fighterów, dołączyli ich przeciwnicy z kraju, co czyni lipcową kartę w Ergo Arena jeszcze bardziej biało czerwoną.

Na pierwszy ogień Paweł Kiełek (7-3-1), który już w naszym krótkim studio KSW 39 zdradził, że coś się zbliża w kontekście jego przyszłych startów. I tak, młody zawodnik z Olsztyna zmierzy się z ogłoszonym wcześniej Ireneuszem Szydłowskim (6-2) z Gdańska. Obaj przemykali się obok siebie w federacji FEN, teraz zmierzą się w ACB.

Drugi z oczekujących Kacper Formela (4-1), który na początku maja zaryzykował i po raz pierwszy zaznał smaku porażki, teraz zmierzy się ze swoim 21-letnim rówieśnikiem Armenem Stepanyanem (4-1) o tym samym doświadczeniu zawodowym. Armen dwukrotnie potwierdzał swoją klasę na galach ACB w Polsce, a obecnie jest na passie czterech zwycięstw z rzędu.

Ostatni z trójki oczekujących Sebastian Przybysz (2-0), zadebiutuje dopiero w klatce ACB, ale ten reprezentant Mighty Bulls Gdynia będzie miał tego dnia swoich kibiców. Przyda się każda motywacja, bo jego przeciwnikiem będzie głodny zwycięstw Jakub Wikłacz (4-2-1), który ma coś do udowodnienia sobie i kibicom po dwóch przegranych z rzędu.

Oto aktualna rozpiska gali ACB 63, którą będziemy mogli zobaczyć w Polsat Sport.

84 kg: Piotr Strus vs Andy Devent
93 kg: Karol Cieliński vs Vinny Magalhaes
93 kg: Luke Barnatt vs Max Nunes
70 kg: Adrian Zieliński vs Piotr Hallmann
93 kg: Przemysław Mysiała vs Wallyson Carvalho
77 kg: Patrik Kincl vs Igor Fernandes
77 kg: Ireneusz Szydłowski vs Paweł Kiełek
66 kg: Kacper Formela vs Armen Stepanyan
61 kg: Sebastian Przybysz vs Jakub Wikłacz

Bilety na wydarzenie, są dostępne w sprzedaży na www.ticketpro.pl oraz w sieci salonów Empik.

Tagi

Komentarze