ACB wciąż walczy o kontrakt z Mamedem Khalidovem. Rezultat rozmów w ciągu kilku kolejnych miesięcy

13 Czerwiec 2017
1
ACB wciąż walczy o kontrakt z Mamedem Khalidovem. Rezultat rozmów w ciągu kilku kolejnych miesięcy
foto.: acbmma.com

Od momentu ogłoszenia na łamach naszego portalu o zakończeniu kontraktu Mameda Khalidova wraz z walką na KSW 39, w internecie zawrzało i temperatura nie przestała spadać. W poniedziałkowym programie „Puncher”, reprezentujący interesy ACB Bajsangur Edelbiev przyznał że , jako organizacja MMA robią wszystko by skusić czeczeńskiego fightera do zawitania u nich na dłużej niż dotychczasowy 21 sekundowy epizod.

Potwierdzę, że prowadzimy negocjacje ale powiedzieć, że Mamed jest już naszym zawodnikiem, to jest jeszcze daleka droga. Fakt faktem, rozmowy prowadzimy i być może w przeciągu kilku miesięcy (coś ogłosimy)…

Już za kilkanaście dni czeka nas druga polska edycja ACB w tym roku kalendarzowym, ale federacja już myśli o tym co dalej i nie wyklucza się większego zaangażowania naszych rodzimych fighterów:

Mamy obecnie zakontraktowanych 190 zawodników, jest tego sporo. Myślę, że pod koniec roku trochę to zweryfikujemy i tych zawodników, którzy będą odstawiać, to w ich miejsce zatrudnimy nowych. Pod koniec roku w Moskwie, będziemy mieli 75 galę i na pewno zobaczymy na niej kilku Polaków.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
moon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
moon
Gość
moon
Offline

Tak średnio jestem podjarany wynikami negocjacji z ta czy tamta organizacja.