Były rywal Andryszaka – Tim Hague, zmarł po przegranej przez nokaut w walce bokserskiej

19 Czerwiec 2017
Były rywal Andryszaka – Tim Hague, zmarł po przegranej przez nokaut w walce bokserskiej

Zmarł były rywal Michała Andryszaka z ubiegłorocznego ACB 41 – Tim Hague (21-13). Ten weteran ringów i klatek (red. w tym UFC), stoczył w piątek bokserski pojedynek w Kanadzie, który przegrał przez nokaut. O zgonie poinformowała jego siostra wpisem na Facebooku. Fighter miał zaledwie 34 lata.

Podczas wspomnianego pojedynku, Hague został kilkukrotnie znokdownowany. W końcu został powstrzymany na dobre, gdy jego oponent i były futbolista Adam Braidwood, trafił go kombinacją prawy lewy. Gdy okazało się, że Kanadyjczyk zniósł całość gorzej niż pierwotnie się wydawało, został przetransportowany do szpitala gdzie już nie doszedł do siebie.

W tym miejscu nasuwa się refleksja, w której chciałbym osobiście pochwalić absolutnie profesjonalne podejście organizatorów sobotniego Slugfest 11, którzy bez względu na budżet i wagę pojedynków amatorskich czy też zawodowych, natychmiast po wyjściu z oktagonu, zapewniali wstępne badania i oględziny wszystkim fighterom.

 

Komentarze

 • Zawodnik32

  Nie lubię takich newsów :/

  • W. Mrozowski

   Ja również, napisałem tylko dlatego, że cały świat napisał, co jest najgorszym z powodów. Niemniej miał jakąś historię z PL, przez walkę z Andryszakiem. To drugi z powodów.

 • moon

  Pewnie pogoń za kasą… Nie wiem co za idiota wpada na pomysły walk zawodników MMA z bokserami. Ostatnio czytalem o pomysle walki Głowacki- Khalidov. Ręce opadają…