Dawid Gralka i Piotr Walawski zwyciężyli na niemieckim Octagon FC

05 czerwiec 2017
0
Dawid Gralka i Piotr Walawski zwyciężyli na niemieckim Octagon FC
foto.: portal płock

Dla odmiany dobre wieści dotyczące polskiej sceny za granicą. W weekend, swoje pojedynki zwyciężyli Dawid Gralka (6-1) i Piotr Walawski (3-1), którzy walczyli na lokalnej gali Octagon FC w Niemczech. Obaj zwyciężyli swoje pojedynki, Gralka przez jednogłośną decyzję w starciu z Eugenem Dell (3-4) a Walawski przez poddanie w drugiej rundzie nad niepokonanym do soboty Robertem Lau (4-1).

W rozmowie z MMAnews, Dawid podsumował:

Chciałem zakończyć rywala w 1 rundzie. Trener jest jednak zadowolony, bo wykonałem plan, a wziąłem to na 3 tygodnie przed. Byłem w treningu, ale nie przygotowawczym, gdzie mogę wejść na maksymalne obroty. Biorąc walkę na 3 tygodnie przed galą, można więc zrobić tylko 2 tygodnie przygotowań. Nie było innej opcji na horyzoncie, więc zaryzykowałem. Myślałem, że rywal będzie słabszy ale dobrze reagował na moje ataki. Wolałem więc po 1 rundzie pracować spokojnie, przewracać, punktować, szukać ewentualnie poddania. Wygrałem każdą rundę.

Z kolei Piotr podsumował walkę na fan page’u.

Emocje powoli opadają więc najwyższy czas by coś napisać 😉 Nie ulega wątpliwości , że nie byłem faworytem tego starcia…

Opublikowany przez Piotr "Leda" Walawski na 4 czerwca 2017

 

Na tym samym „evencie” mogliśmy oglądać jeszcze kilku Polaków w formule amatorskiej. Wg informacji przekazanych przez Dawida Gralkę, tylko on i Piotr wyszli ze swoich starć zwycięsko.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x