Granda Pro 4 już 9 czerwca, po raz pierwszy w Hali Torwar

03 Czerwiec 2017
Granda Pro 4 już 9 czerwca, po raz pierwszy w Hali Torwar

To już czwarta edycja Granda Pro spod szyldu warszawskiego Legia Fight Club, który 9 czerwca z impetem i po raz pierwszy, wejdzie do stołecznej Hali Torwar. Standardowo, gala przeplatana pojedynkami w formule uderzanej i mieszanej. W sumie 12 pojedynków (4 MMA i 8 K-1), a wśród nich sporo ciekawych nazwisk z lokalnej, warszawskiej sceny.

W najważniejszej walce wieczoru MMA, niepokonany reprezentant gospodarzy i uczestnik trzech poprzednich edycji Grzegorz Sanecki (4-0), zawalczy o utrzymanie dobrej passy a jego rywalem będzie Vasilij Ciubotaru. Wieczór zamknie pojedynek K-1 Radosław Paczuski z Uniq Fight Club, który spotka się z mistrzem świata kickboxingu Florianem Krögerem. Przez moment była spora szansa, że na evencie zawalczy Krzysztof Kułak, ale póki co plany odwlekły się w czasie.

Poniżej pełna rozpiska w graficznej formie i jednocześnie przypominamy, że oficjalne ważenie zawodników odbędzie się 8 czerwca, o godzinie 11:00 w Sports Bar & Restaurant „Łazienkowska 3”. Bilety na Granda Pro 4 są cały czas dostępne na www.ebilet.pl.

 

Komentarze