Kamil Szymuszowski chętny pozbawić Grzegorza Szulakowskiego złudzeń walki o pas

29 Czerwiec 2017
Kamil Szymuszowski chętny pozbawić Grzegorza Szulakowskiego złudzeń walki o pas

Łódzki Shark Top Team znowu obiera sobie na cel Grzegorza Szulakowskiego. Pierwszy był Bartłomiej Kurczewski, z którym „Szuli” rozprawił się jednogłośną decyzją, a teraz do działania przystępuje Kamil Szymuszowski, który napisał na swoim Twitterze:

Szymuszowski (16-4) postanowił niedawno zejść do wagi lekkiej, niestety proces ten przerwał mu Marif Piraev, gdy okazało się iż jest niezdolny do kwietniowej walki na KSW 38. Pojedynek ostatecznie odbył się w limicie umownym catchweight, który Kamil wygrał i była to jego czwarta wygrana w KSW. Choć jest to jedna walka więcej od Szulakowskiego, to przewagą Grzegorza jest umiejętność kończenia pojedynków przed czasem, co zrobił w dwóch na trzy przypadki.

Pomijając statystyki, zdecydowanie jest to pojedynek, który chcielibyśmy oglądać, a który mógłby wyłonić pretendenta drogą eliminacji.

Komentarze

 • W. Mrozowski

  Jak informatyk wróci z wakacji (dopiero za 2 tygodnie), to naprawi długo doładowujące się zdjęcia na głównej stronie, bo pewnie też macie ten problem.

 • Zawodnik32

  Wydaje mi się, że Szuli by ogarnął Szymka. Ale z chęcią bym zobaczył ten pojedynek.

  • moon

   Dobra walka na środek fightcardu.

  • moon

   Nie wiem który któremu spuścilłby „w pierdol????” ale walka ciekawa by była.

 • moon

  Już Szymuszowski ostatnio sie pompował w mediach społecznościowych ze go właściciele olewaja i kolejny raz sie okazało ze z właścicielami sie dyskutuje w biurze a nie na fejsie 😉 Jak sie za bardzo nie podnieci i nie napisze za dużo to moze coś z tego bedzie.

 • boohmacher

  Moim zdaniem Szulakowskiemu po 3 wygranych nalezy sie teraz walka o pas. Walke z Szymuszowskim odlozylbym jeszcze w czasie. Szymuszowski niech stoczy zalegla walke z Piraevem albo z Barnouim.

  • moon

   Ja uważam ze wcześniej powinien sie sprawdzić z czołówka KSW w swojej wadze, jednA dwie walki i wtedy a szulakowski Szymuszowski jest dobrym pomysłem w drodze do pasa jednego i drugiego.