Karolina Kowalkiewicz przełamała ciszę po UFC 212: „Smutek, żal, złość, gniew, rozczarowanie.”

07 Czerwiec 2017
Karolina Kowalkiewicz przełamała ciszę po UFC 212: „Smutek, żal, złość, gniew, rozczarowanie.”

Najbardziej dotkliwa przegrana w karierze Karoliny Kowalkiewicz, kosztowała zawodniczkę z Łodzi nie tylko szansę szybkiego powrotu na szczyt drabinki oczekujących na walkę o tytuł, ale również sporo emocji, bo potrzebowała prawie 3 dni na powrót do żywych. W podsumowaniu na Instagramie, napisała:

Smutek, żal, złość, gniew, rozczarowanie  -nie ma odpowiednich słów żeby opisać to co teraz czuję… Kocham to co robię, kocham MMA i nic tego nie zmieni, będę trenowała i walczyła dalej, i zapewniam Was, że do kolejnej walki wyjdę jak zawsze, uśmiechnięta. Byłam naprawdę doskonale przygotowana do tego pojedynku i nie mam pojęcia co tam się stało. Po prostu Claudia była lepsza i to nie był mój dzień. Chciałam jej jeszcze raz bardzo pogratulować i podziękować za walkę. Jesteś niesamowitym sportowcem i wspaniałym człowiekiem i to był dla mnie zaszczyt, że mogłam się z Tobą zmierzyć. Dostałam cenną lekcję.
Kiedyś walczyłam tylko dla siebie, teraz walczę też dla Was, dlatego chciałam bardzo przeprosić wszystkich tych, których zawiodłam. Chciałam przeprosić moich trenerów, kolegów z STT, przyjaciół, rodzinę i wszystkich fanów, i jednocześnie chciałam Wam podziękować za ogromne wsparcie jakie od Was dostaje. Jesteście niesamowici, a ja jestem ogromną szczęściarą że Was mam.
Nie będę się za dużo rozpisywać bo śpieszę się na trening… ???? Jeszcze raz przepraszam i dziękuję.

W sobotę, Kowalkiewicz walczyła w Rio de Janeiro, szybko ulegając wyżej notowanej Claudii Gadelhi przez duszenie w pierwszej rundzie.

Komentarze