Łukasz Jurkowski poszkodowany w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę

08 Czerwiec 2017
Łukasz Jurkowski poszkodowany w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę

Jako zagorzały motocyklista i fan MMA w jednym, zobowiązany jestem wrzucić newsa jako przestrogę oraz przypomnienie o problemie alkoholu za kierownicą. Jak poinformował Łukasz Jurkowski na swoim fan page’u, wspólnie z pasażerką swojego motocykla, stał się dzisiaj ofiarą kierowcy samochodu po spożyciu.

Dzięki za troskę żyjemy. Mieliśmy z moją Martą wypadek na motocyklu. Pijany kierowca przeładowanym dostawczakiem… szkoda gadać.

Po pierwsze jazda po pijaku to skurwysyństwo. Obyście pijaki za kółkiem zdechli wszyscy. Po drugie zmiana pasów bez kierunków. Tak dużo kosztuje? Obiecuje że będę wyrywał ten niepotrzebny drążek przy kierownicy osobiście.

Ogarnijcie się kurwa zanim zabijecie mnie, moją dziewczynę i wszystkich na około. Nie ma mnie póki co i przepraszam ale nic nie załatwiam, pomagam itd. Dojdę do siebie najpierw.

Wg informacji prasowej portalu tvn.24, który opisał zdarzenie na trasie Armii Krajowej, wspomniana pasażerka motocykla trafiła do szpitala. Natomiast kierowca samochodu dostawczego wyszedł ze zdarzenia bez szwanku, a po wszystkim został skuty i przewieziony na komendę. Miał we krwi 0,6 promila alkoholu.

Piłeś? Nie jedź… i nie wchodź na Twittera! A najlepiej w ogóle nie pij jak nie umiesz.

Komentarze

 • asd

  O tym Twitterze to trochę niesmaczne. Jest różnica między zabiciem kogoś a napisaniem pijackiego bełkotu, w czasach gdy większość ludzi nie potrafi nawet na trzeźwo napisać gramatycznie kilku zdań z sensem…

  • W. Mrozowski

   Przesłanie jest, aby nic nie robić po alkoholu. Interpretuj to jak chcesz. Sam jestem kierowcą motocykla i kierowcą w ogóle, więc temat jest dla mnie ważny.

   • Primo

    Mialem kiedys ogara , ktory odpalal na pych z dwojki 🙂 Piekne czasy hehe

 • Daniel

  Chyba bardziej autorowi Chodzi o nagonke na twitterze na kierowce??

 • moon

  Najbardziej mi sie śmiać zachciało jak o jurasie napisało tvn24pl. Kompletne dno.

 • vamos

  Na zdj wygląda jakby wypluwał zęby