Łukasz Uliński potencjalnym rywalem Pawła Trybały na październikową PLMMA 74

24 czerwiec 2017
2
Łukasz Uliński potencjalnym rywalem Pawła Trybały na październikową PLMMA 74
foto.: Kowal Foto

We wczorajszej rozmowie z Pawłem Trybałą (3-2), niespodziewanie padło nazwisko potencjalnego kandydata, który 7 października w Toruniu, może być kolejnym rywalem dla krewkiego „Trybsona”.

Propozycja się pojawiła dzisiaj, gdzie trener przedstawił mi nazwisko. To Łukasz Uliński, który walczył kiedyś z Michałem Tarabańką. Więcej na jego temat jeszcze nie zdążyłem się dowiedzieć.

Uliński (0-3) do tej pory stoczył trzy zawodowe pojedynki, niestety żadnego z nich nie wygrał. Na początku tego roku, zmierzył się ze wspomnianym Michałem Tarabańką, ulegając mu już w 1 rundzie przez… duszenie. Trybała również wraca po porażce przez duszenie, gdzie jiu jitsu Adama Niedźwiedzia, okazało się dla niego przeszkodą nie do przejścia:

Chcę poprawić swój parter, który był ogromną przepaścią w tym pojedynku. Wyciągnąłem wnioski, zapamiętam tę lekcję żeby nie marnotrawić swoje siły, przetrzymując technikę. Każda lekcja, to dla mnie również motywacja do cięższych treningów.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Szymon Uliński
Szymon Uliński
3 lat temu

Lecz jest bardzo dobrym kondycyjnie jak dla mnie zawoddnikiem i bardzo dobrym tatą uwielbiamy cię tata ! Łukasz uliński fan club mam nadzieje że powstanie

Szymon Uliński
Szymon Uliński
3 lat temu

Łukasz uliński może i nie wygrał wielu walk ponieważ wygrał walkę którą stoczył z przeciwnikiem wsumie jeszcze gorszym który nie wygrał ani razu ale nie chcę go za to uraźić jest to dawid haras

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x