M-1 Challenge 80: Sokoudjou brutalnie znokautowany w 40 sekund (+video)

autor:
15 Czerwiec 2017
M-1 Challenge 80: Sokoudjou brutalnie znokautowany w 40 sekund (+video)
foto.: M-1 Global

Niestety Rameau Thierry Sokoudjou nie zdołał odbić się po niedawnej porażce z rąk Łukasza Jurkowskiego. Na dzisiejszej gali M-1 Challenge 80, Kameruńczyk uległ dużo cięższemu Rosjaninowi Sergeiowi Kharitonovi, który znokautował go w zaledwie czterdzieści sekund, piekielnie mocnym prawym na szczękę.

„Afrykański zabójca” nie ma ostatnio dobrej passy, ponieważ na ostatnich pięć pojedynków przegrywał aż czterokrotnie, a wzięcie walki w zastępstwie z tak mocnym rywalem jak Kharitonov nie mogło skończyć się inaczej, w dodatku, że Rosyjski zawodnik reprezentujący Golden Glory walczy w kategorii ciężkiej, a 17 kg różnicy potrafi przesądzić o wyniku.

Komentarze

 • Bolo78

  No jakbym widzial Jurasa, ten sam „knock out- power punch” fajna walka- bardzo zroznicowana technicznie, widac odrazu na jakim etapie swojej kariery jest Sokodzu tez dlatego tacy mistsze jak Narkun, Juras, i niestety Janek tak wyraznie go pokonali….. hehehe Sokodzu odpocznij chlopie bo z mozgu po tych KO bedziesz mial wiorki kokosowe co najwyzej i gowno ci po tych pieniadzach- na emeryture czas najwyzszy!

  • wq

   Jurkowski go wyraźnie pokonał?, co za bzdury

   • moon

    Obaj są siebie warci. Soko jest dla mnie skończony jako zawodnik.