Marcin Held wystąpi na gali UFC w Gdańsku

07 Czerwiec 2017
Marcin Held wystąpi na gali UFC w Gdańsku

Modły fanów zostały wysłuchane! Marcin Held (22-7) wystąpi na gali UFC w Gdańsku, która odbędzie się 21 października w Ergo Arenie. Zawodnik Ankos MMA od czasu podpisania kontraktu z UFC, przegrał trzy walki z rzędu, ostatnio ulegając Damirowi Hadzovicovi przez KO w 3 rundzie. Tym bardziej cieszy więc fakt, że amerykański potentat postanowił dać Polakowi kolejną szansę. Informacja z fan page’a zawodnika:

Dobra wiadomość dla wszystkich moich fanów!
Ostatnią walkę w Polsce stoczyłem w czerwcu 2010r. Teraz będzie kolejna okazja , ponieważ… widzimy się na UFC w Gdańsku!
Mój twitter jest zasypany od powiadomień (i nie tylko mój podejrzewam ???? ). Dzięki za wszystkie oznaczenia, hashtagi i udostępnienia. Jesteście genialni 🙂

Po wieloletniej przygodzie z Bellatorem, w zeszłym roku Marcin wreszcie związał się z UFC. Od tego czasu stoczył jednak trzy nieudane pojedynki. W pierwszym uległ Diego Sanchezowi, dalej po niesprawiedliwym werdykcie, uległ Joe Lauzonowi. W ostatnim wystąpieniuy na UFC FN 100 w Sztokholmie został zatrzymany przez Damira Hadzovica kolanem na twarz i teoretycznie oznaczało zwolnienie z kontraktu. To tylko w teorii, bo do do akcji wkroczyli kibice, którzy chcieli uratować posadę swojego ulubieńca w największej organizacji na świecie poprzez umieszczanie #heldufcgdansk na portalach społecznościowych. Starania dały skutek i teraz zobaczymy go w klatce UFC już 21 października.

Póki co, zawodnik z Tychów jest od dwóch dni w Tajlandii, gdzie szlifuje swoje umiejętności uderzania. Enjoy i do zobaczenia w kolejnym MMAnews Live?

Komentarze