Marcin Prachnio vs Gilberto Galvao na lipcowym One Championship w Indonezji

21 Czerwiec 2017
Marcin Prachnio vs Gilberto Galvao na lipcowym One Championship w Indonezji

Ostatnie publiczne rozliczenia Marcina Prachnio (12-2) z organizacją One Championship, przyniosły pożądane rezultaty. Polak właśnie otrzymał oficjalne potwierdzenie udziału w gali przewidzianej na 29 lipca w Surabaji, drugim największym mieście w Indonezji.

Pod koniec lipca minie 11 miesięcy od ostatniej walki Marcina, który od tego czasu najpierw pauzował z powodu niezdolności do walki, później z powodu braku oferty od swojego pracodawcy. Prachnio minął się wówczas o włos z szansą pojedynku o pas z obecnym mistrzem, a teraz raz jeszcze będzie musiał potwierdzić swoją gotowość do walki o najwyższe trofeum.

Jego kolejnym testem będzie bardzo doświadczony Gilberto Galvao (30-5-1). Imponujący rekord 35-letniego Brazylijczyka, potwierdza jego ostatni ciąg pięciu zwycięstw z rzędu, w tym jedno w One Championship. Ostatnio jest co prawda królem decyzji sędziowskich, ale wcześniej zdobywał mnóstwo skończeń przez poddanie, gdzie jego domeną pozostają duszenia.

W krótkiej rozmowie z Marcinem Prachnio, ten zapowiedział, że niebawem wylatuje do nowej filii swojego bazowego klubu Tatsujin Dojo w stolicy Indonezji – Dżakarcie, gdzie jego trener rozszerzył właśnie swoje wpływy. W ostatnim czasie spędził gościnnie długie godziny w warszawskim klubie S4.

Komentarze