Michał Pasternak kontra Leandro Ataides na One Championship w chińskim Makau

28 Czerwiec 2017
0
Michał Pasternak kontra Leandro Ataides na One Championship w chińskim Makau

Dobre wieści z obozu One Championship, które po „awanturze internetowej” jaką niedawno wywołał Marcin Prachnio, wreszcie ruszyło z polskimi fighterami. Najpierw wspomniany Marcin, a teraz szybko po nim znalazło się miejsce i kolejny rywal dla Michała Pasternaka, który także nie mógł się doczekać na swoją kolej. Reprezentant Pinczowa zawalczy tym razem w chińskim Makau już 5 sierpnia, a jego rywalem będzie groźny Leandro Ataides (9-3).

Miałem ofertę, aby walczyć w One Championship już wcześniej, ale poprosiłem ich o więcej czasu na przygotowania do tego pojedynku. Leandro jest dobrym zawodnikiem. Czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu, w 2016 zdobył Nokaut Roku. Stoczył z Marcinem Prachnio bardzo wyrównaną walkę. Za tydzień wylatuję do Tajlandii i tam będę miał treningi już do samej gali.

31- letniego Brazylijczyka możecie kojarzyć z zeszłorocznej przegranej ze wspomnianym Prachnio, po której odkuł się mocną wygraną przez TKO z Mohamedem Ali, który notabene miał być przeciwnikiem Michała na PLMMA 73. Od 2010, Ataides regularnie kończy pojedynki przed czasem.

Na tej samej One Championship: „Kings and Conquerors”, dojdzie do mistrzowskiego starcia popularnego Bibiano Fernandesa z pretendentem Andrew Leone. Zwycięzca będzie mistrzem wagi koguciej.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o