Niepokonany Ivan Shtyrkov chce walczyć z Michałem Andryszakiem (+video)

27 Czerwiec 2017

Historia lubi toczyć się sama, lecz czasami trzeba jej dopomóc. W tym przypadku, swój ruch wykonała rosyjska grupa promotorska RCC Boxing z krótkimvideo, na którym Ivan Shtyrkov (11-0) odświeżył stary wątek z Michałem Andryszakiem (19-6).

W wolnym tłumaczeniu, Rosjanin wspomniał, że „Longer” zakwestionował go niedawno jako fightera (red. wpisem na FB), dlatego z chęcią zmierzy się z nim przy najbliższej okazji. Zalecił Polakowi, aby ten obserwował jego lipcowy pojedynek z Satoshim Ishii, a później obaj mogą spróbować sił w ringu.

W krótkiej rozmowie z managerem Pawłem Kowalikiem z MMA Cartel, ten nie wykluczył takiej ewentualności, a na miejsce walki wskazał właśnie Rosję, gdzie Shtyrkov przewalczył wszystkie jedenaście pojedynków. A że Michał niczym najemnik, żadnej bitwy się nie boi, niebawem możemy spodziewać się rozwiązania rywalizacji.

Liczba rywali, a przede wszystkim kaliber oponentów, robi wrażenie. Problemy zaczęły się wtedy, gdy  po serii nokautów i poddań, pojawiły się decyzje, bo wg „Longera” to właśnie one były oznaką, iż Shtyrkov jest chroniony przez własnych sędziów. Video to oczywiście dobry ruch marketingowy, ale jednocześnie sygnał, że „Uralski Hulk” nie będzie wysłuchiwał takich komentarzy.

Komentarze

 • pool1892

  A moze by go tak KSW zakontraktowalo wzmacniajac wage ciezka

  • W. Mrozowski

   Myślę, że sięgną raczej po Pestę.

 • Zawodnik32

  Dobrze, niech Michał obija takich dzików, drogi do UFC się otworzą.