PLMMA 74: Pojedynek Adama Niedźwiedzia z Mateuszem Pogudzem planowany na galę w Toruniu

03 Czerwiec 2017
PLMMA 74: Pojedynek Adama Niedźwiedzia z Mateuszem Pogudzem planowany na galę w Toruniu

Jak poinformował redakcję MMAnews.pl Mirosław Okniński, na horyzoncie pojawiła się opcja drugiego pojedynku dla Adama Niedźwiedzia (4-2), który pod koniec maja na PLMMA 73, przypieczętował powrót do zawodowych walk szybkim poddaniem „Trybsona”. Tym razem, jego rywalem miałby być Mateusz Pogudz (5-5).

29-letni reprezentant Zgorzelca to wielokrotny uczestnik gal Profesjonalnej Ligi, gdzie w zasadzie toczyła się jego prawie cała zawodowa kariera. W ostatnim pojedynku, „Pogi” szybkim poddaniem przerwał ciąg trzech przegranych i udanie powrócił na ścieżkę zwycięstw.

Niedawno, głośno było o mistrzowskiej zapowiedzi starcia Niedźwiedzia z posiadaczem pasa Robertem Bryczkiem pod koniec roku, czemu zaprzeczył manager Paweł Kowalik. Tym razem potwierdził, że rozmowy w sprawie Pogudza trwają. Jeżeli negocjacje okażą się pomyślne, panowie zmierzą się 7 października w Toruniu na PLMMA 74.

Tagi

Komentarze

 • boohmacher

  Czyli PLMMA oglosilo pojedynek Niedzwiedz vs Bryczek bez rozmow z Bryczkiem. Pewnie kiedys by to przeszlo a teraz kiedy zawodnik ma menagera i wie ze jego walka jest pozadana zazyczyl sobie dogodnych dla niego warunkow.

  • W. Mrozowski

   Raczej prędzej bez konsultacji z drugą stroną niż z Robertem z tego co mi wiadomo, but U never know…

  • moon

   Mysle ze walka w PLMMA to raczej bardziej moze promocja niz stawianie warunkow. Mirek dołoży oponę do sprzedania i 2 bilety to bedzie ok 😉