R8: Michał Wiencek za kontuzjowanego Odzimkowskiego w starciu z Fernando Gonzalezem

06 Czerwiec 2017
0
R8: Michał Wiencek za kontuzjowanego Odzimkowskiego w starciu z Fernando Gonzalezem

Nasze wczorajsze doniesienia o kontuzji Alberta Odzimkowskiego w ostatnich dniach przed sobotnim Wieczorem Sportów Walki R8, właśnie znalazły swoje oficjalne potwierdzenie. W komunikacie prasowym opublikowanym na fan page’u organizacji, możemy przeczytać:

Tak niewiele brakowało, by ułożona przez nas karta walk w idealnym stanie dotrwała do gali. Niestety po powrocie Alberta Odzimkowskiego ze Stanów okazało się, że kontuzja pleców, jakiej Albert nabawił się dosłownie w ostatnich dniach przygotowań jest na tyle poważna, że nie ma jakichkolwiek szans, by Albert był w stanie wystąpić na naszej gali. Bardzo nam z tego powodu przykro, tak samo jak „Złotemu”, ale jedyne co w takiej sytuacji można zrobić, to skupić się na powrocie do zdrowia i tego Albertowi życzymy.

Jak to w sporcie i życiu często była – pech jednych, daje innym szansę, by zabłysnąć. Z tej szansy postanowił skorzystać Michał Wiencek, który w co-main evencie naszej gali zmierzy się z Fernando Gonzalezem!

Tym samym, na kilka dni przed galą mamy nowego kandydata Michała Wiencka, który obecnie jest po dwóch wygranych z rzędu. A jak nam szczęście dopisze i będzie Wam bardzo zależało, to być może wracając z dzisiejszej wycieczki do Szczyrku, zahaczymy wieczorem o pobliski klub w Bielsku Białej i zrobimy MMAnews Live #7  z urywkami z treningu, plus komentarze teamu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o