Vaso Bakocevic stoczy trzy walki MMA w ciągu dwóch tygodni

22 Czerwiec 2017
Vaso Bakocevic stoczy trzy walki MMA w ciągu dwóch tygodni
Vaso Bakocevic (26-17-1) tradycyjnie utrzymuje wysoką dawkę szaleństwa w swoim napiętym harmonogramie, gdzie w ostatnich latach toczył nawet po osiem pojedynków rocznie. W tym być może zanosi się nawet na rekord:
Tylko w lipcu mam trzy walki. 15 lipca, 27 lipca i 29 lipca! Po wakacjach walczę na gołe pięści w pojedynku bokserskim. We wrześniu walczę na Collision Fight League, a w listopadzie na Megdan FC 2.
Tylko do czerwca, Czarnogórzec zamknął rok czterema występami w MMA, z czego trzy przegrał a w jednym triumfował przez decyzję.

Komentarze

 • Primo

  Takie dosyc nietypowe jak na dzisiejsze czasy prowadzenie sie , aczkolwiek z wywiadow wydaje sie calkiem spoko gosciem . Powodzenia

 • Zawodnik32

  Oby Vaso nie zrobił wysiadki jak Hague czy inni.

 • Bolo78

  Psychopata rzadzi, uwielbiam goscia!!!po prostu lubi sie bic a ze wylapie nieraz ni coz taki urok psychopaty

 • boohmacher

  Ciekawe jaki bedzie jego stan zdrowia za pare lat. Nie dosc ze czestotliwosc walk ogromna to wiekszosc przeciwnikow ma znacznie lepsze warunki fizyczne od niego co wiaze sie zazwyczaj z duza iloscia otrzymanych ciosow.

 • moon

  Idzie facet na ilość nie na jakość, ale skoro tak zdecydowal jego sprawa. Daje dobre show, niewielu mamy takich poje….ów w pozytywnym sensie w mma 😉