Artur Sowiński: „Jedna z gal KSW odbędzie się na Śląsku pod koniec roku.”

18 Lipiec 2017
Artur Sowiński: „Jedna z gal KSW odbędzie się na Śląsku pod koniec roku.”
foto.: kswmma.com

Na opublikowanym kilka godzin temu filmie reklamowym KSW, były mistrz Artur Sowiński potwierdził, iż przeszedł udaną operację więzadła krzyżowego w kolanie. To nie koniec rewelacji, jakie padły z jego ust przed kamerą, bo „Kornik” miał małą niespodziankę:

Pod koniec roku będę już w pełni sprawny. Tym bardziej, że słyszałem, iż jedna z gal odbędzie się na Śląsku pod koniec roku.

Ostatni raz Konfrontacja zawitała na Górnym Śląsku w maju 2010 roku i była to jedna z dwóch gal na tym terenie. Jedyny obiekt, który spełniałby wymogi, ale jest halą przestarzałą, jest katowicki Spodek. Drugim, powstającym bezpośrednio w mieście w którym jest siedziba MMAnews, są Gliwice i jej Hala Podium na 18 tysięcy widzów. To jeszcze jednak śpiew przyszłości.

Informacja więc kłóciłaby się z naszymi wcześniejszymi doniesieniami z krakowskiej Tauron Areny, który potwierdziła termin wczesny grudzień 2017. A w zasadzie potwierdziłaby jedynie słowa Macieja Kawulskiego z MMAnews Live #13, wg którego organizacja rezerwuje sobie różne hale jednocześnie.

Komentarze