Denilson Neves wygrał walkę w przez TKO w 1 rundzie. Brazylijczyk chce wrócić do KSW

19 Lipiec 2017
Denilson Neves wygrał walkę w przez TKO w 1 rundzie. Brazylijczyk chce wrócić do KSW
foto.: lutalivrebrasil.com

Były mistrz PLMMA – Denilson Neves (13-5), w weekend wygrał swój kolejny pojedynek od czasu dwóch przegranych przez decyzję w KSW. Brazylijczyk pokonał miejscowego Maxa Gomesa (1-1) na lokalnej gali NCE 16.

Od samego początku „Traktor” napierał na rywala, przycisnął go do klatki, po czym obalił i stamtąd dalej obijał. Gdy na moment walka przeniosła się do stójki, Denilson już wiedział kto jest oprawcą a kto ofiarą, i barażem ciosów oraz kopnięć, przegonił Gomesa po całym oktagonie. W końcu jego oponent nie miał wyjścia, jak ulec pod gradem uderzeń.

Po wszystkim, Neves zapytał o kolejny termin gali KSW i zapowiedział, że chce szybko wrócić do polskiej organizacji.

Komentarze

 • moon

  Dobry zawodnik. Moze nie jakis topowy ale bardzo dobry średniak jeśli można tak powiedzieć.

 • El Jot

  Chętnie zobaczyłbym jeszcze Denilsona w KSW. Gdyby walka z Szymańskim trwała nieco dłużej myślę, że mogłoby być TKO dla Brazylijczyka. Dał dwie dosyć równe walki, jest młody, chce się rozwijać, moim zdaniem zasługuje na szansę.

  btw. Czytając artykuł myślałem, że jest błąd w pseudonimie, ale z ciekawości zajrzałem do słownika i rzeczywiście jego ksywa to po portugalsku ciągnik 😀

  • W. Mrozowski

   Też kiedyś myślałem że jego ksywa to błąd, otóż jednak nie. Może orał pole 🙂
   Denilson to naprawdę dobry zawodnik, ale obawiam się że został przemielony (2 przegrane) i już po niego nie sięgną ponownie. Obym się mylił, bo daje ciekawe walki.

   • moon

    U Kawula show i dobre walki tez są ważne wiec mam nadzieje ze gdzieś sie jeszcze pokaże.

   • El Jot

    Zwłaszcza, że tak jak wyżej napisałem, gdyby nie serce do walki Romana to mógłby być nokaut, z Wolańskim też przegrał niejednogłośnie. Miejmy nadzieję, że KSW pójdzie za przykładem Daniela Acácio i dadzą mu „mecz ostatniej szansy” (Acácio przegrywał przed czasem a trzecią walkę dostał). Chętnie zobaczyłbym go w starciu z Rajewskim lub Romanowskim o być albo nie być w organizacji.

    • W. Mrozowski

     #ElJotIsBack