Dmitrii Smoliakov z nowym rywalem? Adam Wieczorek zaskoczony zmianą [UPDATE 2]

23 Lipiec 2017
Dmitrii Smoliakov z nowym rywalem? Adam Wieczorek zaskoczony zmianą [UPDATE 2]

To nienajlepsza wiadomość na niedzielne popołudnie dla Adama Wieczorka (8-1), który otrzymał informację od MMAnews.pl, że oto jego niedoszły i kontuzjowany rywal Dmitrii Smoliakov, otrzymał walkę zupełnie niezgodnie z pierwotnym planem, bez jakiejkolwiek informacji ze strony nowego pracodawcy i być może wcześniej niż Polak. Wiadomość o nowym zestawieniu Smoliakova z Justinem Ledetem, pojawiła się w nocy na stronie UFC, w tym samym newsie co ogłoszenie starcia Jotko vs Hall.

Na pytanie, czy Adam wiedział o zmianie, ten był całkowicie zaskoczony. Przygotowania i koszta jakie Adam poczynił do UFC 214, które odbędzie się za tydzień, miały pójść na marne, bo walka w oryginalnym składzie miała zostać przeniesiona na październikową galę w Gdańsku. Być może więc chorzowski fighter niebawem otrzyma informację o przyspieszeniu planów na debiut i sprawa się jakoś wyklaruje?

Tak czy inaczej, początkujący w organizacji nie mają łatwego zadania.

UPDATE: Czytelnik Bartosz Cieśla przesłał nam screen z dzisiejszej gali UFC on FOX 25, na której ogłaszano pojedynki UFC Fight Night 116 i najwyraźniej są rozbieżności pomiędzy informacją z gali a tym co na oficjalnej stronie UFC  . Czekamy do wyjaśnienia sprawy, ale wersja rzeczywiście skłania się chyba ku Dmitriy’owi Sosnovskiy.

UPDATE 2: UFC już poprawiło komunikat na stronie i chodziło oczywiście o Dmitriy Sosnovskiy. Tym samym Dmitrii Smoliakov nadal jest rywalem dla Adama Wieczorka.

Komentarze