Extra Gala MMA w Lesznie: Tomasz Matusewicz vs Mariusz Mazur w walce wieczoru

24 lipiec 2017
0
Extra Gala MMA w Lesznie: Tomasz Matusewicz vs Mariusz Mazur w walce wieczoru

Pierwotnie do walki pomiędzy Tomaszem Matusewiczem (2-1), a Mariuszem Mazurem (3-1) miało dojść na gali KSW organizowanej w Zielonej Górze. Niestety do starcia nie doszło przez kontuzję pierwszego z wymienionych. Tym razem więc, obaj skonfrontują się w klatce podczas EXTRA GALI MMA, która odbędzie się 23 września w Lesznie.

Po dwóch dobrych zwycięstwach przed czasem, Matusewicz spotkał się z Maciejem Kazieczko na KSW 38 „Live in Studio”. Na gali zorganizowanej w Sękocinie nowym, musiał uznać wyższość swojego rywala. Wrześniowe starcie będzie jego pierwszym pojedynkiem od kwietniowej przegranej.

Mazur również wraca po przegranej z Kazieczko, lecz tym razem zawalczy przed swoją publicznością, będzie więc dodatkowo zmotywowany do odniesienia 4-go zwycięstwa w zawodowej karierze. Ostatnią walkę stoczył na KSW 36 w październiku 2016 roku, gdzie przegrał przez decyzję. Wcześniej zanotował trzy zwycięstwa przed czasem, pokonując swoich oponentów na galach XFS.

Extra Gala MMA w Lesznie to edycja organizowana przez miejscowy klub Strefa Walki i będzie oparta głównie o pojedynki w formule mieszanej.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x