GSP wciąż liczy na listopadowe starcie z Bispingiem, mistrz przypieczętował ideę

26 lipiec 2017
1
GSP wciąż liczy na listopadowe starcie z Bispingiem, mistrz przypieczętował ideę
foto.: usa today

Jest o co walczyć dla obojga, Bisping na głośny „Super Fight” w sytuacji, gdy spotka się z potencjalnie „zerdzewiałym” GSP, a Kanadyjczyk na możliwość szybkiego powrotu na tron po kilkuletniej przerwie. Z tego właśnie powodu St. Pierre pokusił się nawet o telefon do internetowej audycji, którą prowadzi obecny mistrz 185 funtów:

Napisałem do Dany i on wie, że chcę z Tobą walczyć i jeżeli miejmy nadzieję szef też tego chce, to pojedynek się odbędzie. Podążałem już za dietą, zatrudniłem nawet dietetyka. Poświęciłem na to mnóstwo czasu, pieniędzy i energii. Dlatego byłem bardzo sfrustrowany kiedy usłyszałem, że walka się nie odbędzie.

Licząc, że uraz kolana Roberta Whittakera będzie tutaj istotnym czynnikiem decydującym, Michael Bisping również wyraził taką nadzieję.

Z chęcią się z Tobą zmierzę i miejmy nadzieję, że uda nam się do tego doprowadzić. Ty chcesz walczyć ze mną, a ja chcę walczyć z Tobą. Tymczasowy mistrz jest teraz z boku, więc nie widzę powodu dla którego miałoby do tego nie dojść.

Blokować wagę średnią na kolejne cztery miesiące? Dana White od dawna nie jest fanem tego pomysłu, ale zegar tyka. Czas pokaże.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz "El Jot" Wojno
Łukasz "El Jot" Wojno
4 lat temu

Sądzę, że wbrew wszystkim zawirowaniom dotyczących zestawienia, walka raczej się odbędzie. Whittaker obecnie ma kontuzję, a GSP wydaje się być lepszą opcją na ten moment niż Romero, który jest po porażce.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x