Hitowe starcie w UFC? Jon Jones sugeruje, Brock Lesnar odpowiada

26 Lipiec 2017
0
Hitowe starcie w UFC? Jon Jones sugeruje, Brock Lesnar odpowiada

Jon Jones (22-1; UFC: 16-1), który przygotowuje się do walki z Danielem Cormierem (19-1; UFC: 8-1) o mistrzostwo wagi półciężkiej federacji UFC wyraził zainteresowanie potencjalną walką z Brockiem Lesnarem (5-3 1NC; UFC: 4-3 1NC). Podczas jednej z ostatnich konferencji on-line Bones został zapytany przez jednego  z fanów czy zmierzyłby się z byłym mistrzem UFC kategorii ciężkiej a obecnie gwiazdą WWE, gdyby była ku temu sposobność. Przypomnijmy, że ostatnimi czasy, mimo zaprzeczeń organizacji, o powrocie Lesnara jest głośno. Jones szybko zareagował na to pytanie:

Pewnie, że chciałbym walczyć z Lesnarem. To ogromny gość, a pojedynek z takim facetem to byłoby coś. Na pewno o takim zestawieniu mówiłoby się dużo. Nie podejrzewam jednak by Brock zdecydował się na walkę ze mną.

Mimo wątpliwości obecnego pretendenta do tytułu mistrzowskiego, na reakcję Lesnara nie trzeba było czekać zbyt długo:

Czy chciałbym walczyć z Jonem Jonesem? Jasne! Kiedykolwiek i gdziekolwiek. Na razie jednak niech martwi się starciem z D.C. 29 lipca.

Czyżby Brock Lesnar ponownie zawitał w oktagonie największej federacji na świecie? Jeszcze jakiś czas temu sam zainteresowany twierdził, że zakończył karierę w mieszanych sztukach walki po UFC 200, przy okazji którego zaliczył dwukrotną wpadkę dopingową. Jednak ostatnio pojawiła się informacja o ponownych rozmowach zapaśnika z USADA i mimo tego, że UFC zaprzeczyło tej informacji, ze względu na przeszłość z przekazywaniem informacji przez organizację odnośnie matchmakingu, niczego nie możemy być w stu procentach pewni. Brock Lesnar jest bardzo popularną osobą w USA i z pewnością starcie Jon Jones vs. Brock Lesnar byłoby hitem.

 

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o