KSW 40: Gamrot odpowiada Normanowi Parke. Irlandczyk kontratakuje Mateusza i Borysa Mańkowskiego

27 Lipiec 2017
KSW 40: Gamrot odpowiada Normanowi Parke. Irlandczyk kontratakuje Mateusza i Borysa Mańkowskiego
foto.: kswmma.com

Po wczorajszym Facebookowym ciosie na fan page’u Normana Parke na temat podwyżki jakiej zażądał Mateusz Gamrot za rewanż na Wyspach, polski mistrz nie pozostaje dłużny i właśnie odpowiedział na swoim FB:

Norman, krzycz i bałagaj o rewanz Leszczu haha
Mało wiesz, ostatni mój wyjazd na wyspy brytyjskie skończyłem w 97 sekund !

Mateusz oczywiście miał na myśli nie ostatnią walkę w Anglii (KSW 32 z Piraevem), lecz swoją pierwszą wizytę na Cage Warriors, gdzie poddał Tima Newmana, ale przekaz dla Irlandczyka wciąż jest jasny. Parke jednak na jednym ataku nie poprzestał i rozjuszony odpowiada nadal, wręcz lawinowo, już w temacie który założył Gamrot.

On (Newman) nie jest mną!!! Przyznaj to, że jeszcze jedna runda w Polsce i skończyłbym Cię przed czasem… bierz tę swoją wielką wypłatę i przyjeżdżaj, runda nr 4 i zostaniesz skończony.

I na Gamrocie nie poprzestał:

Mam nadzieję, że przywieziesz ze sobą swoją dziewczyną Borysa (Mańkowskiego), żeby znowu ci tłumaczył (angielski).

Zejdź już z palenia trawy, to ci lasuje mózg.

Jak włodarze KSW mieliby odmówić takiej walce, gdzie darmowa promocja rysuje się sama na naszych oczach?

Komentarze

 • moon

  Redaktor w tytule napisał KSW 40 jakby miał jakiegoś cynka 😉 A na stronie federacji kompletna pustka w fightcardzie ???? Ale bilety już sprzedają na galę widmo;) wiadomo Janusz wszystko kupi ????

  • W. Mrozowski

   Tia, myślałem o tym jako fakcie, że rozmowy trwają ewidentnie pod tę konkretną galę i nie ma się co czarować, bo nie robi tego nawet Maciej Kawulski jako organizator. Ta walka będzie miała miejsce tam albo wcale w mojej opinii.

   • moon

    Musi być już klepnięta bo każda „jazda” w necie powoduje biznesowy skok a właściciele nie lubią dokładać więcej niż potrzeba (z reszta słusznie).