KSW 40: Rewanż Mateusz Gamrot vs Norman Parke już oficjalnie

31 Lipiec 2017
KSW 40: Rewanż Mateusz Gamrot vs Norman Parke już oficjalnie

Zgodnie z publicznymi negocjacjami i naszą zapowiedzią we wczorajszym MMAnews Live #16, włodarze ogłosili dzisiaj oficjalnie rewanż mistrza Mateusza Gamrota z podwójnym pretendentem Normanem Parke, który dosłownie wykrzyczał sobie starcie numer 2. Problem w tym dla obecnego czempiona, że tym razem na terytorium „wroga”, bo w Dublinie gdzie fani będą mocno podzieleni komu kibicować.

Przebieg pierwszego starcia, jak i cały proces prowadzący do jednogłośnego zwycięstwa „Gamera”, był pełen emocji oraz kontrowersji. Od całego spektrum agresywnych zachowań po obu stronach, po nieczyste zagrania jak ugryzienie w palec i wkładanie palców w usta. To samo, jeżeli nie w zmożonej formie, powinniśmy otrzymać w rewanżu, do którego Irlandczyk nawoływał w publicznej dyspucie na mediach społecznościowych i udało się. Z korzyścią dla niego, bo dodatkowo na przestrzeni 5 rund po 5 minut, co akurat może być z korzyścią dla pretendenta.

Jedno jest pewne, Hala 3Arena w Dublinie będzie tego dnia zielono-biało-czerwona. I oto chodzi! Starcie numer dwa, będzie jedną z walk wieczoru KSW 40, a nagrodą dla jednego z nich będzie legendarny, irlandzki garnek ze złotem… czytaj, pas mistrzowski w kategorii 70 kg.

bilety od kilku dni są już dostępne w sieci.