KSW 40: Rewanż Mateusz Gamrot vs Norman Parke już oficjalnie

31 Lipiec 2017
KSW 40: Rewanż Mateusz Gamrot vs Norman Parke już oficjalnie

Zgodnie z publicznymi negocjacjami i naszą zapowiedzią we wczorajszym MMAnews Live #16, włodarze ogłosili dzisiaj oficjalnie rewanż mistrza Mateusza Gamrota z podwójnym pretendentem Normanem Parke, który dosłownie wykrzyczał sobie starcie numer 2. Problem w tym dla obecnego czempiona, że tym razem na terytorium „wroga”, bo w Dublinie gdzie fani będą mocno podzieleni komu kibicować.

Przebieg pierwszego starcia, jak i cały proces prowadzący do jednogłośnego zwycięstwa „Gamera”, był pełen emocji oraz kontrowersji. Od całego spektrum agresywnych zachowań po obu stronach, po nieczyste zagrania jak ugryzienie w palec i wkładanie palców w usta. To samo, jeżeli nie w zmożonej formie, powinniśmy otrzymać w rewanżu, do którego Irlandczyk nawoływał w publicznej dyspucie na mediach społecznościowych i udało się. Z korzyścią dla niego, bo dodatkowo na przestrzeni 5 rund po 5 minut, co akurat może być z korzyścią dla pretendenta.

Jedno jest pewne, Hala 3Arena w Dublinie będzie tego dnia zielono-biało-czerwona. I oto chodzi! Starcie numer dwa, będzie jedną z walk wieczoru KSW 40, a nagrodą dla jednego z nich będzie legendarny, irlandzki garnek ze złotem… czytaj, pas mistrzowski w kategorii 70 kg.

bilety od kilku dni są już dostępne w sieci.

 

Komentarze

 • moon

  Powinna byc dobra walka 😉 Szkoda ze na fightcardzie jak narazie tylko dwa nazwiska.

  • W. Mrozowski

   Konrad Iwanowski jest na celowniku pod Dublin. Masz kolejne.

   • moon

    Problem w tym ze nazwiska dowiaduje sie od Redaktora a nie na stronie federacji której chyba powinno zależeć na tym żeby…. a z reszta i tak bilety pójdą jak woda 😉

    • W. Mrozowski

     Nie mogę znaleźć komiksu w którym Baba/Facet na przemian/razem/osobno/obok idą lub jadą na koniu i w każdej sytuacji słychać głos malkontentów. Własnie byłeś jak ci malkontenci w komiksie i nie kasuj tego proszę, bo od tej pory będę to wklejał wszystkim zamiast komiksu 🙂

     • moon

      Trzeba trochę ponarzekać żeby nikt nie myślał ze świat jest idealny ale porównanie dobre 🙂

     • moon

      Fakt jest taki ze gdybym znał „rozkład jazdy” na KSW 40 to pewnie bym kupił bilet, opedzil bilety lotnicze. Jednak w ciemno nie będę tego robil a gdy fightcard bedzie ogłoszony pewnie biletów już nie bedzie na gale i lotnicze będą 3 razy droższe niż teraz ????

 • Primo

  To teraz pora na KO w wykonaniu Gamera 😀

 • Zawodnik32