Listopadowe TFL 12 po raz pierwszy w Radomiu

13 lipiec 2017
3
Listopadowe TFL 12 po raz pierwszy w Radomiu
foto.: tflmma.pl

Jak udało nam się potwierdzić, dwunasta gala Thunderstrike Fight League, po raz kolejny odbędzie się poza granicami Lubelszczyzny, a konkretnie w Radomiu. Jeszcze przez chwilę nieoficjalnie, ale za chwilę głównodowodzący Jacek Sarna, potwierdzi informację na fan page’u organizacji TFL. O swoim wyborze opowiedział nam już teraz w krótkiej rozmowie telefonicznej:

Radom tak naprawdę jest naszym rejonem i jest dla nas ważnym miastem, bo wielu zawodników stamtąd walczy dla nas. Jest to więc ukłon w stronę kibiców, fighterów i mnóstwa osób sympatyzujących z TFL, które od dawna nakłaniały nas do przyjazdu.

W Radomiu trenuje również niepokonany i świeżo upieczony mistrz wagi średniej – Cezary Kęsik (7-0), który na pewno będzie ważną podporą gali, a która zawita tam z dniem 12 listopada.

UPDATE: Jest oficjalne potwierdzenie na FB.

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że dwunasta odsłona zawodowej gali MMA Thunderstrike Fight League, odbędzie się 18 listopada w Radomiu. Tym razem areną zmagań współczesnych gladiatorów TFL, pierwszy raz w historii organizacji, będzie Radomska hala MOSiR. Podczas radomskiego święta sportów walki, kibice obejrzą 15 walk na zasadach MMA w profesjonalnym oktagonie. To jednak nie koniec sportowych emocji. Będzie kilka EXTRA-FIGHTOW, dedykowanych specjalnie pod publikę z Radomia. W tym historycznym wydarzeniu w klatce TFL, swoje umiejętności zaprezentują najlepsi z najlepszych radomskich wojowników. Ponadto sympatycy mieszanych sztuk walki, obejrzą kilka pojedynków międzynarodowych oraz walkę wieczoru o pas mistrzowski Thunderstrike Fight League. „Fani TFL , zadecydowali o tym ,że kolejna edycja gali odbędzie się w ich mieście Radomiu. Oni walczyli o to by pierwszy raz w historii tego pięknego miasta odbyła się Zawodowa Gala MMA. To event o którym będzie mówiło się przez kolejne lata. Będzie to święto radomskich sportów walki. Szczególne podziękowania należą się Panu Michałowi Górskiemu, właścicielowi firmy ATLETA – Centrum Wspomagania Sportowego i Promocji Zdrowia. To właśnie on od ponad dwóch lat zabiegał i walczył o to aby TFL zawitało do Radomia. Bez inicjatywy lokalnej społeczności nie ma szansy organizacji tego typu eventów.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Vm
Vm
5 lat temu

A co dzieje się z Michałem Elsner (12-12) i Marcinem Elsner (8-8) z Radomia? Nadal trenują? Zawalczą na tej gali?

W. Mrozowski
W. Mrozowski
Reply to  Vm
5 lat temu

Dżizas, nie ułatwiacie tymi pytaniami z podziemia… jeden raczej już nie zawalczy, drugi z braci szykuje się na powrót.

Vm
Vm
Reply to  W. Mrozowski
5 lat temu

Dzięki, ale u Pana zawsze można liczyć na odpowiedź co się ceni i szanuje!
No właśnie tak patrzę po internetach, że Marcin Elsner aktualnie trenuje chyba w Szkole Walki Drwala, a Michał Elsner ma jakąś firmę sprzątającą.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x